31/05/2026
🚒🎈 Dziś, na zaproszenie Sołtysa Wsi Wysoka oraz Radnego Gminy Kobierzyce Mariusz Przeździęk uczestniczyliśmy w imprezie sołeckiej z okazji Dnia Dziecka w miejscowości Wysoka. 👨🚒👧👦
Podczas spotkania dzieci miały okazję wysłuchać krótkiej opowieści o codziennej i wymagającej pracy strażaków. 🚒🔥 Mogły również z bliska obejrzeć, a nawet dotknąć sprzętu znajdującego się na wyposażeniu naszego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego. 🧯🪓🚨
Największą atrakcją okazało się jednak chłodzenie przy pomocy linii szybkiego natarcia, z której – na własną prośbę oraz za zgodą rodziców – chętnie korzystały dzieci w ten ciepły dzień. 💦😄☀️
Dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas! 🤝❤️