25/03/2026
Razem z dzielnicowym odwiedziłam naszych seniorów 📚👮♂️
Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie na co dzień – jak unikać oszustw, dbać o swoje dane i czuć się pewniej w różnych sytuacjach. Poruszyliśmy także temat wypalania traw i związanych z tym zagrożeń.
Dziękujemy za miłe spotkanie i wspólną rozmowę!😊