02/06/2026
🎈 Przedłużamy Dzień Dziecka w UDSK! Zapraszamy wszystkie Maluchy i Starszaki! ☀️
Oficjalny Dzień Dziecka już dziś, ale w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku nie zwalniamy tempa! Z tej wyjątkowej okazji pragniemy złożyć wszystkim dzieciom – tym małym i tym nieco większym – najserdeczniejsze życzenia: mnóstwa zdrowia, niesłabnącego uśmiechu, wielkich marzeń i beztroskiej radości na każdy dzień! 🧸❤️
Wiemy, że jedno popołudnie to za mało na świętowanie, dlatego PRZEDŁUŻAMY ZABAWĘ! 🚀
Już jutro zapraszamy na wielki, plenerowy ciąg dalszy. Co ważne: zapraszamy absolutnie WSZYSTKIE dzieci, nie tylko naszych pacjentów! Zabierzcie rodzeństwo, przyjaciół i sąsiadów – teren przed szpitalem zamieni się w wielką strefę radości.
🗓 Kiedy? 2 czerwca 2026 r. (wtorek)
⏰ W jakich godzinach? 11:00 – 15:00
📍 Gdzie? Parking przed budynkiem UDSK w Białymstoku
Czekają na Was niezapomniane atrakcje, czekamy na Was z niecierpliwością! 🥳
🚌 Ze względu na organizację Dnia Dziecka i związaną z tym mocno ograniczoną liczbę miejsc parkingowych, uprzejmie prosimy, aby osoby udające się jutro do szpitala w miarę możliwości zdecydowały się na dojazd komunikacją miejską.