Był pan na otwarciu?

Był pan na otwarciu? Bądźmy otwarci!

Poletzam, Jan Paweł Matejko
04/03/2022

Poletzam, Jan Paweł Matejko

03/03/2022
Kiedy wzywa polska moim honorem jest comeback
02/03/2022

Kiedy wzywa polska moim honorem jest comeback

11/09/2017

Pracuję w warzywniaku. Nie powodzi mi się jeśli chodzi o finanse. Mam chorą córkę na wózku, a za tę pierdoloną pensję z warzywniaka ciężko jest utrzymać dziecko, które jest niepełnosprawne. Gdy raz byłem z małą na zakupach w Biedronce, zobaczyła Gang Świeżaków i strasznie chciała bym jej kupił chociaż Pana Kalafiora.
Nie miałem pieniędzy, ledwo starczyło mi na podstawowe zakupy jak chleb czy masło. Mała zaczęła krzyczeć i piszczeć w niebogłosy.
Wszystkie spojrzenia były skierowane na mnie. Czułem ten wzrok nienawiści w oczach klientów sieci Biedronka. Próbowałem uspokoić córkę, ale ta zaczęła rozpędzać się na swoim małym wózeczku i przypierdalać w regały. W końcu nie wytrzymałem. Wyciągnąłem ją z wózka inwalidzkiego, wyjebałem jej gonga w pysk i po spakowaniu jej do dużej biedronkowej reklamówki wyjebałem nią o ścianę. Następnie podbiłem do kasjerki mówiąc, że sprzedali mi wadliwego świeżaka i chcę go wymienić. Od tej pory nie mam już córki, ale mam Pana Kalafiora. Jestem szczęśliwy. Na c**j mi dwa warzywa w domu.

zapomniałem o rocznicy tego pamiętnego wydarzenia, wczoraj minęły równo 3 lata! pamiętamy
30/04/2017

zapomniałem o rocznicy tego pamiętnego wydarzenia, wczoraj minęły równo 3 lata! pamiętamy

Taka restauratorka a nie była na otwarciu

Siedzimy z admione BEKA Z GRUBYCH LUDZI w McDolan i szkalujemy Litwinów i grubasów. A Wy co dzisiaj zrobiliście dla trol...
29/04/2017

Siedzimy z admione BEKA Z GRUBYCH LUDZI w McDolan i szkalujemy Litwinów i grubasów. A Wy co dzisiaj zrobiliście dla trollskiego półświatka? Picrel

Jakóbiak regularnie bywa na otwarciu
30/03/2017

Jakóbiak regularnie bywa na otwarciu

Chciałem podjąć się tematu jednej z najbardziej niepokojących manipulacji w Polsce.

wadowickie dziewuchy mają najładniejsze kremóweczki ;)
29/03/2017

wadowickie dziewuchy mają najładniejsze kremóweczki ;)

wielka szkoda, to dzięki niemu nauczyłem się szkalować Magde Gessler
18/03/2017

wielka szkoda, to dzięki niemu nauczyłem się szkalować Magde Gessler

najbardziej lubie dodawać posty w których można przemycić trochę cenzopapy xD
13/02/2017

najbardziej lubie dodawać posty w których można przemycić trochę cenzopapy xD

wynoszony kontent jest dobry bo jest dobry i wynoszony
12/02/2017

wynoszony kontent jest dobry bo jest dobry i wynoszony

ostatni dzisiaj
05/02/2017

ostatni dzisiaj

Adres

Białystok

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Był pan na otwarciu? umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij