16/05/2025
I wg mnie będzie tak - jeśli do 2tury nie wejdzie P*s i po - to wybory będą unieważnione.
Dlaczego??
BO MAMY WYBIERAĆ TYLKO MIĘDZY NIMI..
jeśli do 2 tury przejdzie P*s lub Po i ktoś inny - to drugą turę na 90% wygrywa ten ktoś trzeci.
Zarówno P*s jak i Po w starciu w 2 turze z kimkolwiek- przegrywa !!!
Oni To wiedzą . Dlatego jest wiele możliwości UNIEWAŻNIENIA WYBORÓW - jeśli będą tego potrzebowali!!!
https://youtu.be/KOxNzUZR7R8?si=iJ_MuwH7aIhqyaoO
https://youtu.be/16n-CtWMYwM?si=z6SmFUKNLcIhofuK
https://youtu.be/OYDpIhyaO_Y?si=_QDRet0nvyq8DoOO
Robert Wiec