28/05/2026
Kolejne spotkanie w Podlaskim Instytucie Kultury z cyklu „Nie lubię poniedziałków”
upłynęło pod hasłem „Wiosenny kwiat”.
Seniorzy ze świetlicy przy ul. Narewskiej wzięli udział w warsztatach tworzenia broszek z gotowego filcu prasowanego i koralików.
Była to też okazja do odwiedzenia centrum miasta i podziwiania ul. Kilińskiego.