Samorząd Uczniowski III LO w Białymstoku

Samorząd Uczniowski III LO w Białymstoku Oficjalna strona Samorządu Uczniowskiego III LO. Profil powstał, by ułatwić komunikację między uczniami, a Samorządem.

Jeżeli macie jakieś pytania, opinie, prośby lub pomysły, piszcie je właśnie tutaj! Skład Samorządu Uczniowskiego:
Przewodniczący: Kamil Al-Janabi IIF
Vice-przewodniczący: Adrian Puszek Gramacki IIB
Sekretarz: Krzysztof Krajewski IIF
Skarbnik: Paulina Bazyluk IIF

23/09/2016

Drodzy uczniowie!
Zbliżają się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybory zaplanowane są na 7 października (piątek). Dzień wyborów poprzedza cały tydzień :
-w poniedziałek każdy z kandydatów będzie musiał zebrać 50 podpisów uczniów naszej szkoły, dzięki którym będzie mógł kandydować na przewodniczącego
-wtorek, środa i czwartek będą dniami kampanii wyborczej naszych kandydatów : rozwieszanie plakatów, przekonywanie uczniów do swojej kandydatury.
- w czwartek odbędzie się debata z kandydatami na forum szkoły - przedstawienie kandydatów, ich planów, itd.
7 października każdy uczeń oraz nauczyciel będzie miał prawo oddać swój głos w wyborach.
Zapraszam do przekazywania informacji w swoich klasach oraz zgłaszanie się osób chętnych do Pauliny Sewestian kl 3g lub pani Magdaleny Bartnickiej- Łętowskiej do końca przyszłego tygodnia :)

07/12/2015

Jutro na długiej przerwie w czytelni szkolnej odbędzie się spotkanie dotyczące wyjazdu w góry podczas ferii :)
Zapraszamy :)

01/12/2015

Witam wszystkich!
Mam nadzieję, że miłe będzie dla Was ogłoszenie, iż w piątek - 4.12 - będą zdjęcia klasowe. Zdjęcia zaczynają się o 9:15, grafik wrzucam niżej. Bardzo Was proszę o dobrą organizację, ponieważ czasu na każdą klasę jest dość mało. Po każdą klasę będę przychodzić osobiście do sali i prowadzić na zdjęcia. Wszystko będzie odbywać się w łączniku, tam gdzie zawsze stoją stoły od ping-ponga. Cena za zdjęcia to 1 zł od osoby i proszę, aby każda klasa przed zrobieniem zdjęcia dała mi pieniądze razem z listą osób w klasie Emotikon smile
PLAN ZDJĘĆ
9:15- 9:25 klasa 1C
9:25-9:35 klasa 1D
9:35-9:45 klasa 1G
9:45-9:55 klasa 1A
10:10-10:20- klasa 1B
10:20-10:30 klasa 1H
10:30-10:40 klasa 3D
10:40-10:50 klasa 3H
11:15-11:25 klasa 3G
11:25-11:35 klasa 3B
11:35-11:45 klasa 2C
11:45-11:55 klasa 2B
12:10-12:20 klasa 3A
12:20-12:30 klasa 2A
12:30-12:40 klasa 3E
12:40-12:50 klasa 1E
13:05-13:15 klasa 2D
13:15-13:25 klasa 3C
13:25-13:35 klasa 2G
13:35-13:45 klasa 1F
14:00-14:10 klasa 1I
14:10-14:20 klasa 2H
14:20-14:30 klasa 2F
14:30-14:40 klasa 3F
14:55-15:05 klasa 2E

01/12/2015

Drodzy gospodarze!
Jutro (środa, 2.12) na długiej przerwie w czytelni odbędzie się zebranie Samorządu!
Zapraszamy wszystkich gospodarzy :)

23/11/2015

Drodzy uczniowie III LO!
Nasza szkoła, jak co roku, przystąpiła do akcji Góra Grosza. Jest to działanie, ktore ma na celu pomoc dzieciom z rozbitych rodzin, z domów dziecka oraz pogotowia opiekuńczego. Prosimy, aby każdy z gospodarzy zebrał w swojej klasie drobne od chętnych osób i przyniósł zebrane pieniądze do specjalnego pudełka do sekretariatu. Akcja kończy się 4 grudnia (piątek).
Zachęcamy wszystkich do pomocy :)

18/04/2015

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w "Prawyborach Prezydenckich"! Odbędą się one już w ten wtorek w naszej szkole. Każdego kto zechce oddać głos na wybranego kandydata zapraszamy w trakcie przerw na parter (tam gdzie odbywały się wybory na przewodniczącego SU). Każdy głosujący powinien mieć ze sobą legitymację szkolną. Wybory te to część projektu, który ma wyłonić faworyta młodzieży. Wyniki głosowania znane będą dopiero po Wyborach Prezydenckich.
Zapraszamy! :)

12/03/2015

Zapraszamy do sprawdzania strony, nasza szkoła właśnie potwierdziła udział w tym turnieju :)

Oficjalny fanpage Bronka. Zapraszam wszystkich na stream!!!

www.twitch.tv/Bron3k

27/02/2015

WYBORY NA NOWEGO PRZEWODNICZĄCEGO SU:

Uprawnionych do głosowania było 735 uczniów. Oddano łącznie 310 głosów (42,2%), w tym 298 ważnych (96%) i 13 nieważnych (4%). Frekwencja na wyborach wyniosła 42,2% (najwyższa od 2011 roku). Z uprawnionych do głosowania pracowników szkoły oraz nauczycieli (75 osób) w wyborach wzięło udział 15 osób (20%) oddając 15 ważnych głosów (10%) i 0 nieważnych (0%).

Na stanowisko Przewodniczącego SU III LO zgłosiły się dwie kandydatki: Karolina Kiluk (kl. 1f) oraz Paulina Sewestian (kl. 1g).
Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:
1. Paulina Sewestian - 267 głosów (82,2%)
2. Karolina Kiluk - 58 głosów (17,8%)

Komisja Wyborcza w składzie:
mgr Magdalena Bartnicka-Łętowska - opiekun SU, członek komisji
Kamil Al-Janabi - przewodniczący SU, przewodniczący komisji
Krzysztof Krajewski - sekretarz SU, członek komisji
Paulina Bazyluk - skarbnik SU, członek komisji

Serdecznie gratulujemy nowej Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, Paulinie Sewestian, życzymy owocnej współpracy z dyrekcją szkoły. Oficjalne przekazanie władzy i spotkanie samorządu uczniowskiego odbędzie się w następnym tygodniu. :)

26/02/2015

W piątek (jutro) odbędą się w naszej szkole wybory na nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Głosować będzie można na parterze od godziny 10:00 do 14:00 (będą ustawione stoły i specjalna urna wyborcza w widocznym miejscu). Prosimy o zabranie ze sobą LEGITYMACJI SZKOLNYCH. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie szkoły w weekend. :)

25/02/2015

Jutro o godzinie 12:00 w CZYTELNI SZKOLNEJ odbędzie się debata odnośnie nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Z każdej klasy stawić się mają gospodarz oraz jego zastępca. Uczniowie uczestniczący w debacie będą zwolnieni z lekcji 12:05-12:50. Serdecznie zapraszamy :)

19/02/2015

Przypominamy o WYBORACH DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO III LO. Chętne osoby mogą zgłaszać swoje kandydatury do jutra (piątek - 20.02 do godziny 12:00) do obecnego przewodniczącego szkoły Kamila Al-Janabi kl. 3f.
Kampania będzie trwała w przyszłym tygodniu od poniedziałku do środy, we czwartek przewidziana jest na długiej przerwie debata, natomiast w piątek - wybory. :)

Adres

Białystok
15-042

Telefon

+48857425772

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Samorząd Uczniowski III LO w Białymstoku umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Samorząd Uczniowski III LO w Białymstoku:

Udostępnij