23/09/2016
Drodzy uczniowie!
Zbliżają się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybory zaplanowane są na 7 października (piątek). Dzień wyborów poprzedza cały tydzień :
-w poniedziałek każdy z kandydatów będzie musiał zebrać 50 podpisów uczniów naszej szkoły, dzięki którym będzie mógł kandydować na przewodniczącego
-wtorek, środa i czwartek będą dniami kampanii wyborczej naszych kandydatów : rozwieszanie plakatów, przekonywanie uczniów do swojej kandydatury.
- w czwartek odbędzie się debata z kandydatami na forum szkoły - przedstawienie kandydatów, ich planów, itd.
7 października każdy uczeń oraz nauczyciel będzie miał prawo oddać swój głos w wyborach.
Zapraszam do przekazywania informacji w swoich klasach oraz zgłaszanie się osób chętnych do Pauliny Sewestian kl 3g lub pani Magdaleny Bartnickiej- Łętowskiej do końca przyszłego tygodnia :)