Klub Konfederacji Warszawa-Białołęka

Klub Konfederacji Warszawa-Białołęka Klub Konfederacji na Białołęce zrzeszający członków oraz sympatyków środowisk konfederackich

Pomagamy kolegom z sąsiednich Łomianek w promocji ich przyszłotygodniowego wydarzenia. Już w najbliższy czwartek 17.11.2...
12/11/2022

Pomagamy kolegom z sąsiednich Łomianek w promocji ich przyszłotygodniowego wydarzenia. Już w najbliższy czwartek 17.11.22r. spotkanie ze Sławomirem Mentzenem w podwarszawskich Łomiankach! Zapraszamy szczególnie mieszkańców naszej Białołęki.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/icds-%C5%82omianki/s%C5%82awomir-mentzen-w-%C5%82omiankach/2259382870897741/

Patryk Zajączkowski KORWiN - Okręg Podwarszawski KORWiN Koło Łomianki Klub Konfederacji Łomianki KORWiN - Warszawa Klub Konfederacji Warszawa

14/03/2021

W zasadzie to poza wrogim tonem, TVP*S nie zakłamuje tu rzeczywistości jak ma w zwyczaju. Ten materiał to świetna promocja Konfederacji jako jedynej sile na scenie politycznej chcącej zniesienia obostrzeń i obniżek podatków, by gospodarka w pełni ruszyła. Dziękujemy za tą reklamę w prime time😎

12/02/2021

Tutaj mógłby być Twoja firma…, ale niestety P*S z pomocą PO, PSL i Lewicy zamknął gospodarkę!

Niebawem minie rok od wprowadzenia obostrzeń związanych z COVID-19. Ten czas przejdzie do historii, bo rządzący, bez podstawy prawnej, całkowicie NIELEGALNIE zamknęli gospodarkę, wprowadzając lockdowny, które po dziś dzień dewastują nasze życie społeczno-gospodarcze. A wszystko zaczęło się od 3 marca, gdy podczas nocnych głosowań koalicja "bandy czworga" P*S-PO-Lewica-PSL w szalonym tempie przepchnęła bardzo niebezpieczną specustawę covidową, którą otworzyła rządzącym furtkę do wprowadzenia lockdownu. Tylko głosowała przeciwko!
"Banda czworga" wspólnie uchwaliła ustawę wprowadzającą prawodawstwo stanu wyjątkowego, restrykcyjne przepisy ograniczające wolności obywatelskie i swobodę gospodarczą, a także ograniczanie odpowiedzialności władzy za skutki walki z wirusem.
Wykorzystano wówczas narastającą w społeczeństwie panikę (którą sami nakręcali wraz z głównymi mediami) do powiększania prerogatyw państwowych kosztem wolności obywateli!
KO, Lewica i PSL pozują teraz na krytyków nielegalnych obostrzeń i próbują wmówić obywatelom, że nie mają nic wspólnego z tym bezprawiem niszczącym polską gospodarkę. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!

Przez ten niespełna rok, za sprawą bandyckich działań partii rządzącej, która uruchomiła cały aparat państwa (policja, sanepid, skarbówka, nawet straż pożarna!), by nękał polskich przedsiębiorców i wszystkich obywateli, którzy nie godzą się na bezprawne obostrzenia, pracę straciło wiele osób. Tysiące firm już ogłosiło upadłość, inne desperacko walczą o przetrwanie. Dzięki ogólnopolskiej akcji i pomocy prawnej dla przedsiębiorców (otwieramy.kongres.biz), której udzielamy jako jedyne ugrupowanie polityczne, udaje się ratować wiele firm przez bankructwem. Władza jednak robi wszystko co może, używając wszelkich możliwych środków represji oraz tępej, kłamliwej propagandy TVP*S, aby dobijać poszczególne branże. To, co rozpętał nam rząd to ZBRODNIA dokonana na gospodarce. Każdy, kto przyłożył do tego rękę, musi ponieść odpowiedzialność!

Musimy natychmiast zatrzymać ten chory lockdown, całkowicie otworzyć gospodarkę oraz ochronę zdrowia i przywrócić NORMALNOŚĆ. Koniecznie dołączcie do zbiórki podpisów pod ustawą "Otwieramy gospodarkę 👉 otwieramygospodarke.pl. To pierwszy, fundamentalny krok.
W kolejnym należy zahamować podatkowe szaleństwo obozu władzy, który z pomocą Lewicy podnosi kolejne podatki w czasie kryzysu, co jest działaniem na szkodę społeczeństwa. Nasza gospodarka potrzebuje bardzo silnych impulsów: prostych i niskich podatki, wolności gospodarczej, redukcji biurokracji. Musimy odblokować przedsiębiorczość, bo inaczej utoniemy w kryzysie gospodarczym. Pozwólmy ludziom działać!
Trzeba też doprowadzić do rozliczenia każdej, haniebnej i bandyckiej decyzji rządzących, która przyczyniła się do chaosu i zapaści gospodarczej. Nie zapominajmy o opozycji, która głosowała ramię w ramię z P*S-em. Brzydzimy się polityką, która stała się jednym z symboli III RP, czyli "ręka rękę myje". Możecie być pewni, że nam nigdy ręka nie zadrży, gdy przyjdzie moment rozliczeń.
Dlatego od samego początku jesteśmy atakowi zarówno przez pozostałe partie i ich media, które wspólnymi siłami konserwują ten antyobywatelski system. powstała, by to zmienić! Nigdy nie poddamy się w walce o lepszą Polskę. W jedności siła. Udostępnijcie ten przekaz, przebijmy się przez propagandę głównych mediów, niech jak najwięcej osób to zobaczy‼
POLSKA RACJA - KONFEDERACJA!🇵🇱
🇵🇱

03/02/2021

Zdumiewające jest to w jakim kraju przyszło nam wszystkim żyć.
Przy pomocy policji „polski” rząd zastrasza przedsiębiorców utrudniając im normalne prowadzenie swoich działaności poprzez ciągłe kontrole oraz kary finansowe. Na szczęście istnieje jeszcze w tym kraju uncja czegoś podobnego do praworządności czy poszanowania prawa jakie obowiązuje w naszym kraju.

Sędziowie w większości przypadków umarzają wszystkie sprawy wskazując, zgodnie z prawdą, że zarówno obostrzenia jak i ogólnie pojęty lockdown jest wprowadzony NIELEGALNIE.
Całe to szaleństwo wprowadzone kuchennymi drzwiami z powodu braku środków na ewentualne odszkodowania zostało wprowadzone z pogwałceniem praktycznie wszystkich zasad polskiego prawa.

Można by powiedzieć, że w perspektywie czasu, kiedyś, polskie społeczeństwo, studenci polskiego prawa będą mogli pisać prace doktorancką opisując do szaleństwo prawne, które niestety ma dzisiaj miejsce. My jako Partia KORWiN/Konfederacja stanowczo sprzeciwiamy się szeroko pojętej strategii jaką opcja rządząca, plus satelity, obrały sobie na walkę z koronawirusem oraz w jaki sposób traktuje nie tylko polskich przedsiębiorców ale i wszystkich obywateli RP.

—————————————————————

Zapewniamy bezpłatną pomoc prawną dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zerwać te łańcuchy, żyć, działać i pracować normalnie!
Kontakt: [email protected]

Trwa zbiórka podpisów‼️
1⃣ Wejdź na stronę https://otwieramygospodarke.pl/
2⃣ Pobierz kartę na podpisy i wydrukuj ją
3⃣ Zbierz jak najwięcej podpisów
4⃣ Wypełnione karty wyślij lub dostarcz na adres: Piękna 3/8, 00-539 Warszawa

Udostępnij!
Niech przekaz trafi do jak największej liczby odbiorców

29/01/2021

Wczorajsza decyzja władz P*S, by po raz kolejny przedłużyć bezprawny lockdown o 2 tygodnie, to jasny sygnał dla wszystkich Polaków - dalej chcą dobijać wiele branż polskiej gospodarki i prowadzić przedsiębiorców i pracowników do bankructwa. Skoro rząd Bezprawia i Niesprawiedliwości tak upodobał sobie wprowadzanie nielegalnych obostrzeń za pomocą rozporządzeń, które nie mają podstawy prawnej, to my - jako wolni obywatele - zróbmy im to samo. Chcemy, aby rząd teraz poczuł się tak, jak od niemal roku czują się polscy przedsiębiorcy, pracownicy, wszyscy obywatele.
Dlatego dzisiaj, w ramach akcji , na wzór działań rządu publikujemy symboliczne ROZPORZĄDZENIE Konfederacji Wolność i Niepodległość w imieniu milionów polskich obywateli w sprawie zatrzymania nielegalnych restrykcji rządu i przywrócenia w Polsce normalności. Apelujemy o UDOSTĘPNIANIE, niech to będzie nasz manifest przeciwko deptaniu przez władzę podstawowych praw i wolności obywatelskich!

Rząd pewnie uzna, że nie mamy do tego podstawy prawnej, ale w czym problem, przecież od blisko roku, bez podstawy prawnej, uderzają w polskie społeczeństwo bezprawnymi obostrzeniami, co potwierdzają w swoich wyrokach kolejne Wojewódzkie Sądy Administracyjne.
Setki przedsiębiorców już buntują się przeciwko nielegalnym rządowym restrykcjom, decydują się otwierać swoje biznesy, by uniknąć bankructwa i składają pozwy zbiorowe przeciwko państwu za nielegalne obostrzenia.
Nie godzimy się na to dlatego wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą otworzyć swoje firmy oferujemy kompleksową pomoc prawną, wsparcie merytoryczne, reprezentowanie w postępowania administracyjnych i o wykroczenie. Kontakt dla wszystkich przedsiębiorców potrzebujących pomocy prawnej: otwieramy.kongres.biz

Aby przymusić rządzących do otwarcia gospodarki ruszyliśmy ze zbiórką podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą "Otwieramy gospodarkę"!
Musimy jak najszybciej zebrać 100 tys. podpisów, by rządzący musieli poddać projekt ustawy antylockdownowej pod głosowanie! Ustawa zakończy nielegalne restrykcje i pozwoli wszystkim ludziom wrócić do pracy. Tysiące polskich firm, zamkniętych z powodu bezprawnych rozporządzeń rządu, czekają na nasze wsparcie. Wspólnie uwolnijmy naszą gospodarkę i przywróćmy normalność!
1⃣ Wejdź na stronę https://otwieramygospodarke.pl/
2⃣ Pobierz kartę na podpisy i wydrukuj ją
3⃣ Zbierz jak najwięcej podpisów
4⃣ Wypełnione karty wyślij lub dostarcz na adres: Piękna 3/8, 00-539 Warszawa

WSPIERAMY, POMAGAMY, OTWIERAMY!🇵🇱

16/01/2021

21:0, tak się kończy państwo z dykty. To wyroki Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie w dniach 12-14 stycznia. Tylko w ciągu tych trzech dni sąd, orzekając w trzech różnych składach sędziowskich, rozpatrzył dokładnie 21 spraw i w każdej anulował kary nałożone przez sanepid za naruszenie zakazu przemieszczania się, zakrywania ust i nosa oraz obowiązku kwarantanny! Wszystkie sprawy dotyczą okresu do października, gdy rząd NIELEGALNIE wprowadził wyżej wymienione obostrzenia za pomocą rozporządzenia, co sądy słusznie uznają za BEZPRAWNE. To niepojęte, ale właściwy, ustawowy nakaz zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej obowiązuje dopiero od... 30 listopada! Do tego czasu obowiązek nie miał właściwej podstawy prawnej i to potwierdzają kolejne wyroki sądów!

Kolejne takie wyroki to zapewne kwestia czasu. A znamy przecież niedawny, przełomowy wyrok WSA w Opolu, którzy orzekł, że zakaz prowadzenia działalności gospodarczej jest po dziś dzień NIELEGALNY! Właśnie dlatego teraz dochodzi do narastającego, ogólnopolskiego buntu przedsiębiorców, którzy otwierają swoje firmy i składają pozwy zbiorowe wobec państwa za bezprawne restrykcje. Tak kończy się działanie państwa z dykty.
jako jedyne ugrupowanie od początku o tym mówiła i alarmowała wszystkich obywateli. Rządzący muszą odpowiedzieć za to skandaliczne bezprawie i wlepianie obywatelom mandatów na podstawie nielegalnych obostrzeń! , PODAJCIE DALEJ!

Twój ból jest lepszy niż mój...
13/01/2021

Twój ból jest lepszy niż mój...



Zwykli obywatele i politycy partii rządzącej, czyli równi i równiejsi. Politycy P*S po raz kolejny nie stosują się do własnych obostrzeń! Była wicepremier i minister Jadwiga Emilewicz i jej synowie, jak gdyby nigdy nic, korzystali sobie z zamkniętego dla wszystkich stoku narciarskiego. Jej trzech synów wzięło udział w zgrupowaniu narciarskim jak zawodowi sportowcy, choć nawet nie mieli licencji, które do tego uprawniają.

Oto nasz rząd Bezprawia i Niesprawiedliwości: wprowadzają bezprawny zakaz prowadzenia działalności gospodarczej i zamykają m.in. stoki narciarskie dla wszystkich obywateli, składają projekt ustawy znoszący prawo do odmowy przyjęcia mandatu, po czym politycy obozu władzy sami łamią restrykcje, które wprowadzili i po prostu robią co chcą. Rządzie P*S pamiętajcie - pycha kroczy przed upadkiem.

Krzysztof Bosak: "To co rząd buduje to jest neo-PRL, w którym ludzie z elity społecznej zawsze będą mieli dość sposobów, żeby się wyżywić w jakichś „sklepach za firankami”, a ludzie spoza elity będą zmuszeni podobnie kombinować tylko z ryzykiem kar administracyjnych na kilkadziesiąt tysięcy.
Do byłej wicepremier Emilewicz chyba nie dotarło jeszcze, że jest twarzą rządu, który próbował młodzieży ZAKAZAĆ WYCHODZENIA Z DOMU i prześladuje dorosłych ludzi za korzystanie ze zwykłych praw obywatelskich, jak prawo do zgromadzeń czy prowadzenia działalności gospodarczej."

11/01/2021

Polscy Górale mówią VETO 👏🏻👏🏻👏🏻

W czwartek najprawdopodobniej pomimo rządowych rozporządzeń, ogłoszą ponowne otwarcie branży turystycznej❗️

STOP bezprawiu
STOP wyniszczaniu ciężko pracujących ludzi
STOP zarzynaniu polskiej gospodarki

Lekarstwo nie może być gorsze od choroby

Brawa dla Polskich Górali 🇵🇱🇵🇱🇵🇱!

Rok 2021 ledwo, co się rozpoczął, a P*S już uderza w portfele Polaków ❗️❗️❗️
05/01/2021

Rok 2021 ledwo, co się rozpoczął, a P*S już uderza w portfele Polaków ❗️❗️❗️

Lista podwyżek podatków od 2021 roku❗
Prosimy o UDOSTĘPNIANIE❗

Gdy inne państwa starają się pomóc swoim obywatelom w czasie kryzysu i obniżają daniny (np. Czechy podatek PIT, czy Niemcy podatek VAT) w Polsce od 1 stycznia wchodzi kilkanaście podwyżek podatków, które uderzają w kieszenie obywateli! Wprowadzanie kolejnych obciążeń podatkowych w tak trudnym czasie to przepis na zamordowania całej polskiej gospodarki, która już i tak otrzymała kolejny ogromny cios w postaci drugiego twardego lockdownu. Tysiące przedsiębiorców bankrutuje, pracownicy tracą zatrudnienie lub obniżane są im pensje, a rządzący zamiast wspierać Polaków to jeszcze dobijają następnymi daninami! Wzrosną ceny, wzrosną koszty, a przecież już mamy największy wzrost cen w całej Unii Europejskiej...

Podatki od 2021 roku:
❌ Podatek cukrowy (już widzimy jak wzrosły ceny napojów słodzonych!)
❌ Podwójne opodatkowanie spółek komandytowych (poprzez PIT oraz CIT)
❌ Ograniczenie ulgi abolicyjnej (Polacy pracujący za granicą zapłacą podatek podwójnie)
❌ Opłata mocowa (podwyżka rachunków za prąd)
❌ Podatek handlowy (podobnie jak podatek cukrowy zostanie przerzucony na klientów, którzy zapłacą więcej za produkty)
❌ Podatek od tzw. małpek (czyli małych napojów alkoholowych)
❌ Podwyżka abonamentu RTV
❌ Podatek od przekształcenia spółek w celu skorzystania z estońskiego CIT, podatek wyniesie 19 proc.
❌ Podatek od plastiku (unijny podatek, poparty przez premiera Morawieckiego na szczycie UE, naliczany jest od 1 stycznia)
❌ VAT w obrocie z Wielką Brytanią (na gruncie VAT handel z Wielką Brytanią nie będzie już traktowany jako transakcje wewnątrzwspólnotowe, tylko jako import i eksport z krajem pozaunijnym)
❌ Podwyżka stawek maksymalnych opłat lokalnych; decyzją rządu zwiększone zostały maksymalne stawki poniższych danin:
- Podatek od nieruchomości
- Podatek od środków transportu
- Podatek od psa
- Opłata uzdrowiskowa
- Opłata reklamowa

2 stycznia 1939 r. zmarł Roman Dmowski, architekt niepodległej Polski, ojciec idei narodowej, współzałożyciel i przywódc...
02/01/2021

2 stycznia 1939 r. zmarł Roman Dmowski, architekt niepodległej Polski, ojciec idei narodowej, współzałożyciel i przywódca Narodowej Demokracji, przedstawiciel Polski na konferencji pokojowej w Paryżu w 1919 roku i sygnatariusz traktatu wersalskiego, minister spraw zagranicznych w 1923 roku.

Jeden z jego najsławniejszych cytatów doskonale pasuje do idei naszej Konfederacji, zjednoczenia środowisk wolnościowych, narodowych i patriotycznych do wspólnej walki o lepszą Polskę!
„Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.”

Adres

Białołęka

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klub Konfederacji Warszawa-Białołęka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Klub Konfederacji Warszawa-Białołęka:

Udostępnij