04/09/2020
Drodzy rodzice,
Z przykrością informujemy, że po 5 latach działalości zamykamy naszą placówkę związaną z prowadzeniem żłobka. Sytuacja w kraju i na świecie niestety w dużej mierze wpłyneła na tą decyzję.
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Wszystkim Rodzicom, z którymi mieliśmy okazję współpracować w tym czasie. Dziękujemy przede wszystkim za zaufanie i możliwość uczestniczenia w życiu Państwa dzieci. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy Państwa w tym czasie i pozostawiliśmy dobre wrażenie.
Dziękujemy również pracownikom, obecnym-byłym za ich prace i zaangażowanie w firmę. Bez Was nie stworzylibyśmy tak wspaniałego miejsca.
Żłobek funkcjonuje do końca września.
Do zobaczenia.
Dyrekcja Żlobka "Zielony Słonik".