15/05/2025
‼️🙏🏻Wszystkich Was prosimy jak nigdy do tej pory o udostępnienie tego postu, aktywność i czynną pomoc Ignasiowi! ‼️
Drodzy Mieszkańcy,
Potrzebujemy Waszej pomocy! 💔
Ignaś, nasz mały wojownik , który jutro będzie obchodził swoje trzecie urodziny , niestety zmaga się z białaczką. Jest dzieckiem wieloletniej mieszkanki naszego osiedla, mieszkanki Orzechówka. Musimy ratować jego zdrowie!
Już nie raz pokazywaliśmy, że jesteśmy w stanie wspólnie przenosić góry. Teraz potrzebujemy mobilizacji i zaangażowania, jakiego jeszcze nigdy nie było!
🚨 Pilnie potrzebujemy krwi ze wskazaniem dla Ignacego Kazimierza Bojanow.
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie, ul. Prof. A. Gębali 6, Oddział Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej.
🩸 Wszyscy, którzy mogą oddać krew, proszeni są o zgłoszenie się do punktu krwiodawstwa w Białej Podlaskiej na ul. Terebelskiej 57/65 (Szpital). Prosimy o zabranie dowodu osobistego. 🪪
❤️ Wasza pomoc może uratować życie Ignasia!
🔁 Udostępniajcie ten post i mobilizujcie rodzinę, przyjaciół oraz znajomych! Każda kropla krwi jest na wagę złota!
Będziemy Was informować sukcesywnie o kolejnych akcjach mających na celu ratowanie tego małego wojownika.
Orzechówek zawsze razem❗️