05/06/2026
🏡 Zakończył się remont budynku Centrum Usług Społecznych w Będzinie
Dobiegły końca prace związane z modernizacją budynku Centrum Usług Społecznych w Będzinie. Dzięki przeprowadzonej inwestycji obiekt zyskał nowoczesne, bardziej funkcjonalne i komfortowe przestrzenie, lepiej dostosowane do potrzeb mieszkańców, w tym osób ze szczególnymi potrzebami.
W ramach zadania wykonano m.in. przebudowę wnętrz, modernizację instalacji, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, dostosowanie toalet, przebudowę dojścia do budynku oraz uporządkowanie terenu wokół obiektu.
Zrealizowana inwestycja to kolejny krok w kierunku budowania miejsca przyjaznego, dostępnego i bezpiecznego – odpowiadającego na potrzeby mieszkańców oraz wspierającego rozwój usług społecznych w Gminie Będzino.
📅 Oficjalne otwarcie zmodernizowanego budynku Centrum Usług Społecznych w Będzinie planowane jest na 23 czerwca 2026 r. o godz. 10:00.
Zadanie realizowane w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych - nowym miejscem rozwoju i integracji usług społecznych” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach FEPZ 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze Europejskie na rzecz aktywnego Pomorza Zachodniego.
Foto: Gmina Będzino