Grodziecka wieża ciśnień

Grodziecka wieża ciśnień Wieża została zbudowana około 1902 r. na potrzeby Grodzieckiego Towarzystwa Kopalń Węgla i Zakładów Przemysłowych.

Wieża została zaprojektowana przez biuro inżynierskie Drzewiecki & Jeziorański - Inżynierowie z Warszawy i zbudowana około 1902 r. w Grodźcu na potrzeby Grodzieckiego Towarzystwa Kopalń Węgla i Zakładów Przemysłowych. Pomimo „kreatywności” lokalnych złomiarzy wieża ciśnień w obecnej dzielnicy Będzina – Grodźcu stoi do dzisiaj. Link do kamery zlokalizowanej na dachu zmodernizowanej wieży: https://s

treaming.airmax.pl/bedzin2/embed.html?fbclid=IwAR2_Lg23h1C3skcXr8h6arXoRGW7Wqq-aPP2-AL4O5XlCJIbWaz6rRZC5gc

Adres

Willowa
Bedzin
42-506

Telefon

503734110

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Grodziecka wieża ciśnień umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Grodziecka wieża ciśnień:

Udostępnij