27/09/2025
Koło Gospodyń Wiejskich " Lawendowy Zakątek" świętował swój jubileusz 5-lecia powstania Koła. Jest to czas do podsumowania pewnego etapu działalności. W organizacji tak jak w życiu są wzloty i upadki, jednak działamy dalej na rzecz społeczności lokalnej 26.09.25 r. był dniem zabawy, świętowania i cieszenia się obecnością ludzi przyjaznych , którzy dają nam siłę i wiarę poprzez dobre słowa i przyjazne gesty.😃🥰
Chcemy wszystkim serdecznie podziękować za życzenia, kwiaty, prezenty a przede wszystkim za wspólnie spędzony czas ❤️❤️
Specjalne podziękowania kierujemy do Pani Poseł Renaty Rak , która z mównicy sejmowej złożyła nam przepiękne życzenia i gratulacje, które spowodowały łzy , ale łzy RADOŚCI.
Dziękujemy Pani Poseł - jest PANI WIELKA ❤️❤️❤️🩷🩷🩷
Podziękowania kierujemy również do Pani Olgi Fieducik , która uświetniła naszą uroczystość przekazując nam od Pani Poseł list gratulacyjny i piękny kosz 😍🌹🌺
Szczególne podziękowania kierujemy do Radnych Rady Miejskiej w Barwicach , którzy przyjęli zaproszenie do wspólnego świętowania💞🪻🌷
Wielkie dzięki za śpiewające życzenia od zespołu " To lubię".
Wasze piękne granie ,wspólne śpiewanie stworzyło niesamowitą atmosferę , a specjalnie ułożona piosenka o naszym Kole była niezwykła i podkreślająca naszą działalność❤️🎸
Kochane Wesołe Babeczki KGW Grzmiąca-Grażynko, Jolu i Zosiu oraz Dorotko i Celinko z KGW Radomyśl jesteście wspaniałe.
Jesteśmy niezmiernie zadowolone , że przyjęliście nasze zaproszenie i wspólnie bawiliście się z nami.
A wasz śpiew i serdeczności ....🥰🥰🥰
Podziękowania dla naszych wszystkich przyjaciół , którzy byli z nami.
Dziękujemy❤️💜
Był to niezapomniany Jubileusz!!!