31/03/2026
W sobotę, 28.03.2026 w naszej jednostce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które było okazją do podsumowania dotychczasowej działalności oraz wyznaczenia kierunków na przyszłość.
Podczas spotkania przedstawiono sprawozdania z minionego roku, omówiono najważniejsze działania i inicjatywy, a także przeprowadzono wybory nowego zarządu, który poprowadzi naszą jednostkę w kolejnej kadencji. Ustępującemu zarządowi udzielono absolutorium, dziękując za ich pracę, zaangażowanie i wkład w rozwój naszej społeczności.
Podczas zebrania wyróżniono również trzech druhów - Dh. Ewa Mińkowska , dh.Piotr Wiszniewski, dh. Kamil Adamek- za ich ciężką pracę i zaangażowanie przez cały rok . Szczególne wyróżnienie – główną nagrodę – otrzymał druh Piotr Wiszniewski, który swoją postawą, oddaniem i gotowością do działania daje przykład innym oraz pokazuje, jak ważna jest służba a przede wszystkim praca na rzecz wspólnego dobra.Serdecznie gratulujemy ❤️🔥
Dziękujemy wszystkim druhom za obecność. Szczególne podziękowania kierujemy do zaproszonych gości oraz rodzin naszych druhów za wsparcie i obecność – to dla nas bardzo ważne🔥
Dziękujmy również naszym małym druhom ! ❤️Cieszy nas, że już od najmłodszych lat interesujecie się działalnością naszej jednostki. Z dużym zaciekawieniem śledziliście przebieg zebrania, pokazując tym samym, jak ważna jest dla Was nasza wspólna służba i tradycja.
Wasza obecność to dla nas ogromna radość i nadzieja na przyszłość. To właśnie w Was rośnie kolejne pokolenie strażaków, które w przyszłości będzie tworzyć siłę naszej jednostki.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, uśmiech i energię! 🚒💙
Nowo wybranemu zarządowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia, wielu sukcesów oraz wytrwałości w realizacji kolejnych działań! 🚒