10/04/2026
W czwartek, 9 kwietnia, przy budynku Dworca Głównego w Olsztynie miała miejsce konferencja prasowa Ogólnopolskiej Federacji Bezpartyjnych Samorządowców. Wzięli w niej udział przedstawiciele federacji oraz lokalni samorządowcy, którzy sprzeciwiają się wykluczeniu komunikacyjnemu w regionie.
https://www.olsztyn.com.pl/artykul,rzad-chce-zebysmy-mieszkali-w-duzych-miastach-bezpartyjni-samorzadowcy-vs-wykluczenie-komunikacyjne,46620.html
Dzisiaj (9 kwietnia) przy budynku Dworca Głównego w Olsztynie miała miejsce konferencja prasowa Ogólnopolskiej Federacji Bezpartyjnych Samorządowców. Wzięli w niej udział przedstawiciele federacji oraz lokalni samorządowcy, którzy sprzeciwiają się wykluczeniu komunikacyjnemu w regionie.