29/03/2026
W piątek i sobotę w naszej nowej remizie strażackiej prowadziliśmy prace związane z powiększeniem powierzchni magazynowej jednostki 🚒
Dzięki zaangażowaniu strażaków oraz ochotników udało się wykonać podłogę na poddaszu, co pozwoli nam na lepsze przechowywanie sprzętu. W efekcie zyskaliśmy aż 90 m² dodatkowej przestrzeni magazynowej!
Z całego serca dziękujemy Burmistrzowi Gminy Baborów, Tomasz Krupa oraz wszystkim pracownikom za przyznanie dotacji w wysokości 5000 zł na zakup materiałów niezbędnych do realizacji tego zadania.
Szczególne podziękowania kierujemy do wykonawców:
🔹 Radosław Walicki
🔹 Krzysztof Pachowicz
🔹 Bartłomiej Jurkiewicz
🔹 Rafał Śliwka
Dziękujemy również za pomoc przy wniesieniu materiałów:
🔹 Michał Panicz
🔹 Łukasz Kozakiewicz
🔹 Szymon Popów
Efekty naszej pracy możecie zobaczyć na zdjęciach 📸
Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie! 💪