Świetlica Szkolna SP2 w Błoniu

Świetlica Szkolna SP2 w Błoniu Informacje redagowane przez pracowników Świetlicy Szkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Błoniu. W tym przedruki ze strony SP2.

Pokażmy serce! Dajmy małym wojownikom uśmiech i siłę do walki z 🦀 !
29/04/2026

Pokażmy serce! Dajmy małym wojownikom uśmiech i siłę do walki z 🦀 !

Szanowni Państwo prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie. I przesyłanie nowych informacji za pomocą dziennika V...
10/04/2026

Szanowni Państwo prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie. I przesyłanie nowych informacji za pomocą dziennika Vulcan. Dziękujemy za współpracę i wyrozumiałość :)

Szanowni Państwo ! Prosimy o zapoznanie się z rozkładem autobusów od 13.04.2026 r. Rozkład_jazdy_autobusów_ tak jak uprzednio prosimy o przesłanie informacji o powrotach dzieci według znanego już Państwu schematu:1. Imię i Nazwisko dziecka 2. Linia autobusu 3. Dzień i godzina...

Szanowni Państwo! Prosimy o zapoznanie się z rozkładami jazdy autobusów.https://sp2.blonie.pl/aktualnosci/nowe-rozklady-...
03/04/2026

Szanowni Państwo!
Prosimy o zapoznanie się z rozkładami jazdy
autobusów.

https://sp2.blonie.pl/aktualnosci/nowe-rozklady-autobusow.html

Prosimy o wyrozumiałość i współpracę w pierwszych dniach nowego funkcjonowania - wiemy, że jest to dla Państwa nowa sytuacja, ale jesteśmy pewni, że współpracując uda nam się wypracować sprawny system.

Prosimy rodziców dzieci dojeżdżających z klas 1 - 3 o informację zwrotną dotyczącą powrotów dzieci zgodnie z wytycznymi podanymi na stronie - trzymajmy się terminu 7 kwietnia 2026, ponieważ musimy to jeszcze opracować, tak by od środy móc ruszyć.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę!

Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej

Szanowni Państwo, przekazujemy długo wyczekiwane rozkłady autobusów szkolnych, które będą obowiązywać od dnia 8 kwietnia 2026 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przewozów. Z uwagi na to, że jest to nowa organizacja dla nas wszystkich, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyrozumia...

Szanowni Państwo,Luty dobiega końca, a wraz z nim rozpoczynamy cykl „To, co zostało zgubione, a jest odnalezione”.Poniże...
26/02/2026

Szanowni Państwo,

Luty dobiega końca, a wraz z nim rozpoczynamy cykl „To, co zostało zgubione, a jest odnalezione”.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia bluz pozostawionych w świetlicy szkolnej przez Państwa pociechy. Być może ktoś z Państwa rozpozna zgubę swojego dziecka 😊

Zapraszamy do odbioru w świetlicy szkolnej.

Kochani! Na dworze mróz, ale 34 Finał WOŚP w toku! Jeśli chcecie i możecie, zachęcamy do wrzucenia symbolicznej kwoty do...
25/01/2026

Kochani! Na dworze mróz, ale 34 Finał WOŚP w toku! Jeśli chcecie i możecie, zachęcamy do wrzucenia symbolicznej kwoty do naszej eskarbonki! Pokażmy nasze wielkie serducha! ♥️♥️♥️

Dorzucając się do mojej eSkarbonki wspierasz cel Finału WOŚP

Wychowawcy półkolonii "Zima w Mieście 2026" w Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w...
02/01/2026

Wychowawcy półkolonii "Zima w Mieście 2026" w Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu serdecznie zapraszają uczniów oraz inne chętne dzieci z Gminy Błonie do wspólnego spędzania czasu podczas zajęć w okresie ferii zimowych w drugim tygodniu, tj. 26 - 30 stycznia 2026 r.

Zapisy ruszyły i w dalszym ciągu zostało kilka miejsc na ten termin. Zachęcamy serdecznie.

W programie bardzo atrakcyjne wycieczki - nieodkryte miejsca.

Dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 zapisy są poprzez dziennik elektroniczny Vulcan.

Dla dzieci spoza naszej szkoły zapisy osobiście w świetlicy szkolnej w godzinach:
Poniedziałek 12.00 -17.00
Wtorek 7.00 -15.00
Środa 11.30 - 14.30
Czwartek 7.00 - 9.00 i 12.00 - 15.00
Piątek 7.30 - 12.30

Zapisy oraz uiszczenie opłat za drugi tydzień ferii do 16.01.2026 r.
Uprzedzając Państwa pytania - termin zebrania dotyczącego szczegółów oraz podpisania niezbędnych dokumentów zostanie podany w najbliższym czasie.

Czekamy na Was!

Szanowni Państwo! Kochane dzieci!Dziękujemy Wam za udział w pierwszym w tym roku szkolnym, konkursie plastycznym organiz...
10/11/2025

Szanowni Państwo! Kochane dzieci!

Dziękujemy Wam za udział w pierwszym w tym roku szkolnym, konkursie plastycznym organizowanym przez świetlicę szkolną „Mój czworonożny przyjaciel”!

W konkursie wzięło udział 8 uczniów - prace przepiękne i widać, że dzieci kochają swoje zwierzaki, a więc wybór był ciężki… jednak wspólnie ustaliliśmy, że każdy uczestnik zasłużył na nagrodę!

Wyróżnienie powędrowało do Aleksandry M. Z klasy 2a

III miejsce zajęły aż trzy osoby:
- Amelia Ł. z klasy 1c
- Zosia D. z klasy 3a
- Zosia M. z klasy 2a

Miejsce II (i tutaj również mamy 2 osoby)
- Marta S. z klasy 2b
- Adam S. z klasy 3a

Oraz miejsce I i tutaj nie zaskoczymy nikogo - również 2 osoby!
- Matvii P. z klasy 1d
- Marta M. z klasy 1a

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że w kolejnych konkursach będzie więcej chętnych! ♥️

Znaleziono klucz! Do odbioru między 7- 18 w portierni SP2 Błonie.
03/11/2025

Znaleziono klucz! Do odbioru między 7- 18 w portierni SP2 Błonie.

Głosujemy!
09/09/2025

Głosujemy!

Zapraszam do wypełnienia ankiety

03/09/2025

Szanowni Państwo,
Przypominamy o konieczności składania kart zapisu dzieci do świetlicy szkolnej!

Dodatkowo w związku z trudnościami związanymi z powrotami dzieci autobusami szkolnymi - zwłaszcza w przypadku klas 1 - prosimy o wpisywanie dzieciom informacji do zeszytu bądź telefoniczną informację z godziną powrotu dziecka.

Godziny odjazdu autobusów szkolnych to:
13.00, 14:45 oraz 16:15.

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę!

Do zobaczenia w szkolnych murach!Zanim się zobaczymy, zachęcamy do przeczytania krótkiego artykułu - nie każdy ma odwagę...
31/08/2025

Do zobaczenia w szkolnych murach!

Zanim się zobaczymy, zachęcamy do przeczytania krótkiego artykułu - nie każdy ma odwagę krzyczeć, czasami przezywa to po cichu!

❗️Jutro tysiące dzieci i młodzieży zasiądzie w szkolnych ławkach. To dla wielu radość spotkania z kolegami i koleżankami, ale dla niektórych – stres, samotność i poczucie inności.

👉 Pamiętajmy – nie każdy ma łatwy początek. Czasem wystarczy, że ktoś nie zna nikogo w klasie, ma inne ubrania, mówi ciszej albo jest bardziej nieśmiały, aby poczuł się wykluczony.

Psychologowie mówią jasno:

„Hejt nie zaczyna się od wielkich rzeczy. On zaczyna się od jednego spojrzenia, szyderczego śmiechu, komentarza, którego nikt nie zatrzymał.”

Dlatego:

🔹Pilnuj swoich słów – one mogą albo budować, albo niszczyć.

🔹Nie wyśmiewaj i nie oceniaj, bo ktoś wygląda, wierzy, czy czuje inaczej niż Ty.

🔹Zauważ samotnego – uśmiech albo zwykłe „hej” może zmienić komuś dzień.

🔹Reaguj na hejt – brak reakcji to przyzwolenie. A Twoje „stop” może być dla kogoś ratunkiem.

🔹Nie bój się być sobą – Twoja wyjątkowość jest Twoją siłą, a nie słabością.

🔹Szanuj – kolegów, koleżanki, nauczycieli. Szacunek to fundament relacji.

🔹Ucz się stawiać granice – Twoje „nie” też zasługuje na szacunek.

Nowy rok szkolny to nie tylko lekcje i oceny. To codzienny egzamin z człowieczeństwa.

Zdajmy go razem.💪💪💪❤️❤️

Adres

Błonie

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 17:30
Wtorek 07:00 - 17:30
Środa 07:00 - 17:30
Czwartek 07:00 - 17:30
Piątek 07:00 - 17:30

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Świetlica Szkolna SP2 w Błoniu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij