23/03/2022
TO WAŻNE I PILNE ❗️ POTRZEBNA JEST TWOJA POMOC, ŻYCZLIWOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE ❗️
🟡 Już w najbliższy piątek 25 marca o godz. 17:00 startuje „Adoracja bez granic”. Tego dnia, podczas celebracji pokutnej w Bazylice św. Piotra, Papież Franciszek dokona Aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, a duchowo przyłączą się do niego biskupi i księża wraz z wiernymi na całym świecie. W związku z tym wydarzeniem powstało wiele inicjatyw kościelnych, ta, którą Ci proponujemy jest organizowana przez fundację Solo Dios Basta, inicjatora Wielkiej Pokuty na Jasnej Górze, Różańca do granic nieba, czy wydarzenia: Polska pod krzyżem.
Akcja rozpoczyna się o 17:00 i potrwa 24 godziny, do 17:00 następnego dnia. Ważne, byś to wydarzenie rozgłosił, a przede wszystkim - sam wziął udział w adoracji Pana Jezusa oraz wyspowiadał się w czasie całodobowego dyżuru spowiedników w wielu miejscach. To szczególny czas pokuty, nawracania i modlitwy o pokój na świecie.
CO KONKRETNIE MOŻESZ ZROBIĆ?
🟡 Obejrzyj i udostępnij film, który znajdziesz tutaj: 👉 https://bit.ly/36qhTEi 👈 , dzięki temu zaproszenie wideo na wydarzenie dotrze do jak największej liczby osób.
🟡 Wiadomość o tej inicjatywie nie była przekazana w niektórych kościołach podczas ogłoszeń duszpasterskich z racji tempa prac nad inicjatywami i pilności modlitw o pokój. Możesz wziąć sprawy w swoje ręce - przesłać tę informację do swojego duszpasterza, pójść osobiście do swojego proboszcza, postarać się zorganizować możliwość adoracji Pana Jezusa w Twojej parafii, albo zorganizować inne osoby do całodobowego czuwania, zapytać tu lub tam, powiedzieć znajomym. Wszystko w posłuszeństwie i pokorze serca.
🟡 Dołącz do wydarzenia online na FB i zaproś innych do udziału, w ten sposób informacja się roznosi: 👉 https://bit.ly/3wLDbaz 👈
🟡 Jeżeli z jakichś powodów nie możesz być w tym czasie w kościele pomódl się z nami podczas wielogodzinnej transmisji na naszym kanale od 18:15 do co najmniej północy! Będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, uwielbienie Jezusa śpiewem, modlitwa wstawiennicza, prowadzona przez ks. Teodora, a o 20:30 różaniec o pokój. Transmisja odbędzie się z kościoła pw. Świętej Trójcy (ul. Okrężna 13). Ten kościół jest dla Ciebie otwarty, możesz usiąść w ławce 😊
🟡 Pamiętaj, najważniejsze jest to, by tego dnia uklęknąć przed Najświętszym Sakramentem i ADOROWAĆ - nie swoje zmartwienia, smutki, zagrożenia, ale Jezusa. Transmisja jest tylko pomocą do udziału w ogromnym duchowym wydarzeniu. Postaraj się pójść do kościoła w tym czasie
Napisz w komentarzu, czy Twoja parafia bierze już udział w „Adoracji bez granic”. Możesz zameldować swoje miasto w komentarzu lub zapytać - jeśli szukasz jeszcze informacji i miejsca do modlitwy. Inni komentujący na pewno chętnie Ci pomogą. Więcej informacji oraz miejsc modlitwy znajdziesz pod adresem: 👉 https://adoracjabezgranic.pl 👈
Bądźmy razem, łączmy się w tej wartościowej inicjatywie i wspólnej modlitwie o pokój na świecie! ❤️