01/06/2026
♟️ 𝗧𝘂𝗿𝗻𝗶𝗲𝗷 𝗦𝘇𝗮𝗰𝗵𝗼𝘄𝘆 𝘇 𝗼𝗸𝗮𝘇𝗷𝗶 𝗗𝗻𝗶𝗮 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗸𝗮♟️
📅 30 maja w bibliotece odbył się turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka. Do rywalizacji przystąpiło 22 młodych zawodników, którzy z wielkim zaangażowaniem walczyli o jak najlepsze wyniki. 😊
🏆 Na najlepszych uczestników czekały puchary. Laureatami zostali:
🥇 I miejsce – Rozalia Sutkowska
🥈 II miejsce – Franek Kulesza
🥉 III miejsce – Leon Boguszewski
🌟 Dodatkowo puchar dla najlepszej zawodniczki otrzymała Gabrysia Szabłowska.
🎁 Wszystkie dzieci biorące udział w turnieju otrzymały upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Sponsorem nagród dla uczestników była Kwiaciarnia Badylek Andrzejewo za co serdecznie dziękujemy💐
♟️ Za organizację turnieju, nadzór nad jego prawidłowym przebiegiem oraz sędziowanie rozgrywek odpowiadał Pan Arkadiusz Przeździecki, któremu serdecznie dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i opiekę nad młodymi szachistami. 👏😊
🎉 Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej postawy, sportowej rywalizacji i życzymy kolejnych sukcesów przy szachownicy! ♟️🏅👏