18/06/2026
🏞️⛰️ Dzisiaj uczniowie klas VI i VII wybrali się na wycieczkę na Leskowiec. Piękna pogoda ☀️, wspaniałe widoki 🌄 i wspólnie spędzony czas sprawiły, że wszystkim dopisywały świetne humory 😊.
Po górskiej wędrówce czekało na nas ognisko 🔥 i pieczenie kiełbasek 🌭, które było doskonałą okazją do integracji i odpoczynku.
Serdecznie dziękujemy panu Mariuszowi Miarce oraz panu Mateuszowi Bizoniowi z OSP Zagórnik za przygotowanie ogniska i pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia ❤️
To był dzień pełen ruchu, uśmiechu i niezapomnianych wspomnień! 🤗📸