21/05/2026
Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim osobom, organizacjom, kołom gospodyń wiejskich oraz firmom, które włączyły się w akcję charytatywną na rzecz rodziny z Rudki, poszkodowanej w wyniku pożaru budynku gospodarczego oraz części budynku mieszkalnego.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz współpracy z Gmina Sieniawa i Gmina Adamówka udało się w bardzo krótkim czasie zorganizować akcję pieczenia ciast oraz przygotowania wielu wspaniałych gadżetów, które zostały wystawione podczas wydarzenia „Dzień Dobra” w Adamówce pod hasłem:
„Weź ciastko – dołóż swoją cegiełkę dla rodziny”.
Serdeczne podziękowania kierujemy do:
* KGW Wylewa wraz z Sołtysem
* Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych w Dobrej
* Stowarzyszenia „Razem dla Pigan”
* Sołectwa Pigany
* KGW Dziewczyny z Pazurem z Czerwonej Woli
* Aktywne Sieniawa
* Stowarzyszenie „Aktywni” w Sieniawie
* KGW Dobra
* KGW Dybków
* KGW Leżachów
* KGW Paluchy
* KGW Pigany
* KGW Rudka
* KGW Adamówka
* KGW Cieplice
* KGW Krasne
* Stowarzyszenia Aktywni Majdan Sieniawski
* KGW Dobcza
* Pani Doroty Grząsko
* Pani Teresy Szynal
* Pani Haliny Rutkowskiej
* Firmy Swojak Sylwia Mazurek
* Gospodarstwa Pasiecznego „Witko”
* Anna Nowak
Wasza pomoc, otwarte serca, poświęcony czas i ogromna solidarność pokazały, że w trudnych chwilach potrafimy być razem i wspólnie nieść wsparcie potrzebującym.
Jeśli kogoś nie wymieniłam, bardzo przepraszam — pomoc była tak ogromna, szybka i płynęła z tylu stron, że mogłam kogoś niechcący pominąć. Każdej osobie, która dołożyła swoją cegiełkę, dziękuję z całego serca. ❤️
Dziękujemy wszystkim darczyńcom i uczestnikom akcji za każdą pomoc, dobre słowo i okazaną życzliwość. To właśnie dzięki takim ludziom dobro wraca ze zdwojoną siłą. ❤️