29/05/2026
28 maja uczniowie klas I–IV oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wybrali się na wycieczkę do Magicznych Ogrodów 🌿✨
Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji – baśniowe krainy, kolorowe place zabaw, tunele, mosty oraz spotkania z niezwykłymi postaciami. Dzieci z ogromnym entuzjazmem odkrywały kolejne zakątki ogrodów, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy przez cały dzień 😊
Wyjazd był nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale również do integracji, wspólnego spędzania czasu i poznawania świata poprzez doświadczenie i ruch na świeżym powietrzu 🌞
To była wyjątkowa przygoda pełna radości, śmiechu i niezapomnianych wspomnień ❤️
Wycieczkę zorganizowała pani Wiktoria Jacek, uczestniczyły w niej również panie: Angelika Jagieło-Fitas, Katarzyna Bernaciak, Monika Dziuba-Łucka oraz Małgorzata Bednarska.