02/06/2026
Wielkie gotowanie w Warsztacie Terapii Zajęciowej! 👩🍳👨🍳
Dzisiaj w naszej pracowni kulinarnej unosił się zapach, który przyciągnąłby każdego głodomora! Nasi zdolni uczestnicy WTZ zakasali rękawy i wyczarowali prawdziwe kulinarne arcydzieło – rozgrzewającą potrawkę pomidorową.
Z tej okazji powstał nawet mały, pyszny wierszyk:
🍅 Garnka czar i smaków moc! 🍅
W naszym WTZ-cie od samego rana,
Wjechała potrawka wręcz ukochana!
Czerwone pomidory w garnku już mrugają,
I do wspólnego tańca warzywa zapraszają.
Kiełbaska rumiana kroi się w plasterki,
A groszek zielony ma humor dziś wielki.
Cukinia dołącza, lśniąc świeżą zielenią,
Wszystkie te smaki w pyszność się zmienią!
Uczestnicy zgodnie garnek pilnują,
Mieszają, doprawiają i chętnie próbują.
Zapach się niesie na całą okolicę,
Tą potrawką zaraz podbijemy Facebook... i całą dzielnicę!
Wyszło po prostu palce lizać! Gratulacje dla naszych mistrzów kuchni za super współpracę i pyszny obiad! 👏❤️
A Wy co dzisiaj dobrego pichcicie? Dajcie znać w komentarzach! 👇