29/05/2026
Wczoraj nasza bibliotekarka Asia miała ogromną przyjemność uczestniczyć w konferencji biblioterapeutycznej "Spotkanie w Dobrostanie" zorganizowanej w Mediateka MeMo w Łodzi. ✨
To było wspaniałe wydarzenie, skupiające bibliotekarzy z całej Polski i ich dobrą energię w jednym, wyjątkowym miejscu 💖🤗
Wydarzenie miało na celu promowanie biblioterapii, jako skutecznego narzędzia wspierającego rozwój osobisty i zdrowie psychiczne oraz rozwijanie umiejętności w zakresie budowania dobrostanu z wykorzystaniem biblioterapii 📖😊
Dzięki temu spotkaniu zrodziło się wiele ciekawych pomysłów i inspiracji, które mamy plan zrealizować w nowym roku szkolnym 🤗
Dziękujemy za zastrzyk pozytywnej energii! 💪