20/04/2026
🚨 WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE W OSP GŁUCHÓW 🚒
W sobotę, 7 lutego 2026 roku, w naszej jednostce odbyło się kluczowe wydarzenie podsumowujące ostatnie lata pracy oraz wyznaczające nowe cele dla bezpieczeństwa mieszkańców.
Podczas obrad podsumowaliśmy owocną, 5-letnią kadencję ustępującego Zarządu, przedstawiliśmy sprawozdanie z działań w minionym roku oraz przyjęliśmy plan finansowy na rok 2026. Ważnym punktem była dyskusja o kierunkach rozwoju i przyszłych inwestycjach, które pozwolą nam jeszcze skuteczniej pełnić naszą misję.
Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście:
🤝 Tadeusz Pasieczny – Wójt Gminy Łańcut
🤝 mł. kpt. mgr Paweł Pieniążek – Naczelnik Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego KP PSP Łańcut
🤝 Adam Rajzer – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Łańcucie
🤝 Antoni Kluz – Komendant Gminny
🤝 Jolanta Bukowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Głuchowie
🤝 Beata Krawiec oraz Jan Zuber – Radni Gminy Łańcut
🤝 Mariusz Stanio – Sołtys Wsi Głuchów
🤝 Zofia Dzierga – Kierownik Domu Kultury w Głuchowie
Z dumą przedstawiamy NOWE WŁADZE naszej jednostki:
ZARZĄD:
👨🚒 Prezes – Jerzy Rak
🚨 Naczelnik – Wojciech Czyjt
🤝 Wiceprezes – Maciej Krzywonos
🚒 Zastępca Naczelnika – Damian Stopyra
📋 Sekretarz – Marek Welc
💰 Skarbnik – Wacław Kaszyca
📣 Członek Zarządu – Patrycja Kołomyja
📣 Członek Zarządu – Paulina Kwiecień
KOMISJA REWIZYJNA:
📢 Przewodniczący – Kamil Fus
📋 Sekretarz – Władysław Różycki
✅ Członek – Wacław Kochman
Ustępującemu Zarządowi składamy ogromne podziękowania za lata poświęcenia, trudu i owocnej pracy społecznej na rzecz naszej jednostki i lokalnej społeczności. 🙏
Nowo wybranym władzom gratulujemy zaufania druhów i życzymy samych sukcesów, trafnych decyzji oraz niesłabnącej satysfakcji z pełnionej służby! 🤝🔥
Zdjęcia- źródło: Gmina Łańcut