23/06/2026
👉 Bezpieczeństwo pracy nie wychodzi z mody – o czym można było przekonać się dziś podczas konferencji na stadionie RTS Widzew Łódź ⚽🦺
Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji „Bezpieczeństwo pracy, to azyl do mojego zdrowia”, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP w Łodzi.
🎤 Na początku konferencji głos zabrała Agnieszka Woźniak – Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi. Wśród prelegentów nie zabrakło również naszych przedstawicielek. Inspektorki pracy z OIP w Łodzi opowiedziały uczestnikom o najważniejszych zmianach w prawie pracy, które przyniósł 2026 rok.
🤝 Przez cały czas trwania wydarzenia byliśmy także do dyspozycji uczestników przy naszym stoisku informacyjnym. Rozmawialiśmy o prawie pracy, BHP, odpowiadaliśmy na pytania i dzieliliśmy się doświadczeniami z codziennej pracy inspektorów.
😊 Cieszy nas duże zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa pracy i liczne rozmowy z osobami, które na co dzień dbają o bezpieczne warunki pracy w swoich zakładach.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość współtworzenia tego wartościowego wydarzenia !