04/11/2025
Jest energia!
Jesteśmy po I turze szkoleń dla Rad Osiedli 🔥
W 6 dni szkoleniowych zrealizowaliśmy 24 warsztaty. Przeszkoliliśmy 91 członków z 30 Rad Osiedli z całej Łodzi. To była solidna dawka wiedzy, inspiracji i narzędzi do codziennej pracy 💪
Co mówili uczestnicy? Wrażenia były bardzo pozytywne – chwalili praktyczne podejście, konkretne przykłady i możliwość od razu „przełożyć” wiedzę na swoje działania. Równie ważny był networking: w przerwach kawowych mieliśmy poznawanie się między Radami, wymiana doświadczeń, pomysłów i dobrych praktyk. To z pewnością zaprocentuje! ☕🤝
Dziękujemy:
• szkoleniowcom: Ewie Świdzińskiej, Andrzej Pluta - Działam dla Łodzi i Apollinaremu Klonowskiemu – za merytorykę, cierpliwość i inspiracje,
• uczestnikom – za aktywność, pytania i energię,
• Fabryka Aktywności Miejskiej– za udostępnienie świetnej przestrzeni i ogromne wsparcie zespołu BAM. Bez Was to wszystko nie byłoby możliwe! 🙌
Co dalej?
W listopadzie odpalamy kolejną akcję w ramach projektu Rady Osiedli ReAktywacje – 2 tury szkoleń ❎ 'Jak czytać budżet jednostki samorządu terytorialnego i nie zwariować?'
👉 Zachęć swoich radnych osiedlowych, by zgłosili się na szkolenia i reprezentowali Was jeszcze lepiej!
Formularz zgłoszeniowy w komentarzu👇
_______
Sfinansowanoze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030.
́dź