23/06/2026
"Z całego serca dziękujemy za udział w jubileuszowej, 25. edycji akcji „Gorączka Złota” organizowanej przez Łódzki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Dzięki Państwa zaangażowaniu, otwartości i chęci niesienia pomocy udało nam się osiągnąć wyjątkowy wynik. W tegorocznej edycji wspólnie zebraliśmy aż 8 481,26 kg „złotych” monet o nominałach 1, 2 i 5 groszy. To niemal 8,5 tony dobra, które zostanie przeznaczone na wsparcie dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, w tym m.in. na dofinansowanie wypoczynku letniego, zakup obiadów dla uczniów oraz pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin". [Łódzki Oddział Okręgowy
Polskiego Czerwonego Krzyża]
Dziękujemy uczniom i nauczycielom "Łódzkiego Plastyka", a także tym, którzy będąc w szkole, dołożyli "grosiki" i wsparli akcję! 🙂🫶💝👇