06/05/2021
Szanowni Państwo - Łodzianie, Sympatycy naszej Biblioteki miło mi poinformować, iż dołączyliśmy do grona punktów obsługi KARTY ŁODZIANINA. Zapraszam serdecznie w nasze skromne progi, pomożemy przy zakładaniu konta i otrzymaniu karty, co wiąże się ze zniżkami w różnych placówkach. Przybywajcie, można również, tak przy okazji zapisać się do biblioteki (cały proces trwa kilka minut :) i być Jej wiernym Czytelnikiem. Pozdrawiamy Bibliotekarze z Wilczej