Kobiety łódzkiej Nowej Nadziei

Kobiety łódzkiej Nowej Nadziei Jedyna prawdziwa i oficjalna strona Kobiet łódzkiej Nowej Nadziei. Buduj z nami kobiece wolnościowe skrzydło Konfederacji

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI🎄
23/12/2024

🎄 WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI🎄

Obejrzyj film użytkownika Emilia Samson.

19/12/2024

Paula Poreda :
Dziś w sejmie z Emilia Samson - Radna Osiedla Zarzew w obronie branży beauty! 🙂

Emilia Samson - Radna Osiedla Zarzew : Lewica w ramach ochrony klimatu wycięła mnóstwo drzew by podlizać się i rozdać je...
19/12/2024

Emilia Samson - Radna Osiedla Zarzew : Lewica w ramach ochrony klimatu wycięła mnóstwo drzew by podlizać się i rozdać je wyborcom, aby mogli obchodzić święto katolickie 😵‍💫

Ręce opadają 🫣
Nie wiem czy się śmiać❓Czy płakać❓

Lewica w ramach ochrony klimatu wycięła mnóstwo drzew by podlizać się i rozdać je wyborcom, aby mogli obchodzić święto katolickie 😵‍💫

Ręce opadają 🫣
Nie wiem czy się śmiać❓Czy płakać❓

Paula Poreda : Do czego doprowadza skrajna głupota w połączeniu z nadinterpretacją trendów żywieniowych? No właśnie do t...
17/12/2024

Paula Poreda : Do czego doprowadza skrajna głupota w połączeniu z nadinterpretacją trendów żywieniowych? No właśnie do tego. 🤬

Dieta musi być zbilansowana niezależnie od ekobzdur głoszonych przez wrażliwych na stres cieplny krów! 😵‍💫

Do czego doprowadza skrajna głupota w połączeniu z nadinterpretacją trendów żywieniowych? No właśnie do tego. 🤬

Dieta musi być zbilansowana niezależnie od ekobzdur głoszonych przez wrażliwych na stres cieplny krów! 😵‍💫

Emilia Samson - Radna Osiedla Zarzew : Wigilia okręgu łódzkiego Nowej Nadziei już za nami.Wczorajszy wieczór obfitował w...
15/12/2024

Emilia Samson - Radna Osiedla Zarzew : Wigilia okręgu łódzkiego Nowej Nadziei już za nami.

Wczorajszy wieczór obfitował w niespodzianki i świąteczny klimat. Ta Wigilia na pewno przejdzie do historii ☺️ Było wspaniale❗

Bardzo dziękuję wszystkim za obecność i tak cudowną zabawę do białego rana. 🤩

Życzę nam wszystkim spotkania na przyszłorocznej Wigilii w jeszcze większym gronie💪

Wigilia okręgu łódzkiego Nowej Nadziei już za nami.

Wczorajszy wieczór obfitował w niespodzianki i świąteczny klimat. Ta Wigilia na pewno przejdzie do historii ☺️ Było wspaniale❗

Bardzo dziękuję wszystkim za obecność i tak cudowną zabawę do białego rana. 🤩

Życzę nam wszystkim spotkania na przyszłorocznej Wigilii w jeszcze większym gronie💪

Emilia Samson - Radna Osiedla Zarzew : Kobiety łódzkiej Nowej Nadziei  cenią sobie dialog. Dziś miałyśmy możliwość odnie...
08/12/2024

Emilia Samson - Radna Osiedla Zarzew :

Kobiety łódzkiej Nowej Nadziei cenią sobie dialog.

Dziś miałyśmy możliwość odnieść się do planowanych zmian w edukacji, w tym w kontekście:

- nowego przedmiotu "edukacja zdrowotna" i każdego jego aspektu
- łączenia przedmiotów biologia, geografia, chemia i fizyka w jeden
- braku prac domowych
- modyfikacji podstawy programowej

Marcin Józefaciuk - poseł , który zasiada w Komisji Edukacji i Nauki poświęcił dziś dwie godziny swojego czasu dyskusję ze mną i Paula Poreda . Obie strony miały możliwość zaprezentować swoje stanowiska i przedstawić merytoryczne argumenty.
Oczywiście jest wiele kwestii spornych. Jednak cieszy nas, że pewne aspekty i tempo wprowadzanych zmian budzą wątpliwości po obu stronach.

06/12/2024

Emilia Samson - Radna Osiedla Zarzew :
Dziś w Łodzi wręczyliśmy rózgę dla ekipy Tuska❗
Za co? Lista jest długa:

📍 za rekordowy dług i brak obniżek podatków.
📍 za upolitycznienie spółek skarbu państwa.
📍 za opóźnianie strategicznych inwestycji takich jak CPK i elektrownia jądrowa.
📍 za wprowadzanie lewicowej ideologii do szkół.
📍 za brak bezpiecznej i szczelnej granicy.

Możnaby tak jeszcze długo wymieniać.

Politycy rządzący Polską od 20 lat mieli już swoją szansę i zawiedli Polaków. Dlatego w tych wyborach czas zakończyć duopol PiS-u i Platformy. Kandydatem, który daje nadzieję na zakończenie tego jałowego sporu, jest Sławomir Mentzen!

🇵🇱

06/12/2024
Paula Poreda : Tak traktuje mikroprzedsiębiorców łódzka miejska spółka zajmująca się odbiorem odpadów‼️ 308zł miesięczni...
05/12/2024

Paula Poreda : Tak traktuje mikroprzedsiębiorców łódzka miejska spółka zajmująca się odbiorem odpadów‼️
308zł miesięcznie (oczywiście zakładając, że miesiąc ma idealnie 4 tygodnie, w rzeczywistości to będzie kwota podchodząca pod 400zl) za odbiór odpadów z małego salonu kosmetycznego 🤡

Od lat podnoszę problem dotyczący odbioru odpadów od przedsiębiorców w Łodzi‼️
❌Pierwszy problem to znikoma konkurencja dla miejskiej spółki MPO Łódź, pozostałe firmy wykonują odbiory z ograniczonej ilości lokalizacji 😕
❌Drugi problem to horrendalnie wysokie ceny za usługi 🤑
❌ Trzeci to narzucanie absurdalnych warunków podpisywania umów jak na przykład nakaz stosowania pełnej segregacji (widać to doskonale na załączonym obrazku) pomimo braku wytwarzania danych odpadów przez zakład 💁🏻‍♀️

Wyobraźcie sobie Państwo pojemnik 80L zapełniony odpadami BIO 4x razy w tygodniu w małym salonie kosmetycznym czy biurze. Żeby zapełnić taki pojemnik trzeba by chyba dla każdego klienta/klientki robić dwudaniowy obiad 🥘
Dlaczego w gminach ościennych bez problemu można podpisać umowę np na wywóz tylko zmieszanych i plastiku? 🙃

❌Hitem jest także to, że wstrzelenie się w okres kiedy podpiszą umowę z przedsiębiorcą graniczy z cudem. Czyli wiecie- przedsiębiorca, żeby móc prowadzić firmę MUSI mieć podpisaną umowę na odbiór odpadów i znajduje się w sytuacji, w której inne firmy od niego nie odbiorą, bo nie ta lokalizacja a spółka miejska nie podpisze, bo akurat „wstrzymała podpisywanie umów z przedsiębiorcami do odwołania”. Co zrobić? Zamknąć firmę? Nie pracować? 😃

Właśnie przyszła mi informacja o podwyżce o 10% od nowego roku. Radny zarządzający ową spółką chwali się historycznie wysokimi zyskami i nowymi inwestycjami. To wcale nie dziwi, pytanie dlaczego za pieniądze lokalnych przedsiębiorców, którzy i tak w podatkach łożą na utrzymanie spółek miejskich❓

Tak traktuje mikroprzedsiębiorców łódzka miejska spółka zajmująca się odbiorem odpadów‼️
308zł miesięcznie (oczywiście zakładając, że miesiąc ma idealnie 4 tygodnie, w rzeczywistości to będzie kwota podchodząca pod 400zl) za odbiór odpadów z małego salonu kosmetycznego 🤡

Od lat podnoszę problem dotyczący odbioru odpadów od przedsiębiorców w Łodzi‼️
❌Pierwszy problem to znikoma konkurencja dla miejskiej spółki MPO Łódź, pozostałe firmy wykonują odbiory z ograniczonej ilości lokalizacji 😕
❌Drugi problem to horrendalnie wysokie ceny za usługi 🤑
❌ Trzeci to narzucanie absurdalnych warunków podpisywania umów jak na przykład nakaz stosowania pełnej segregacji (widać to doskonale na załączonym obrazku) pomimo braku wytwarzania danych odpadów przez zakład 💁🏻‍♀️

Wyobraźcie sobie Państwo pojemnik 80L zapełniony odpadami BIO 4x razy w tygodniu w małym salonie kosmetycznym czy biurze. Żeby zapełnić taki pojemnik trzeba by chyba dla każdego klienta/klientki robić dwudaniowy obiad 🥘
Dlaczego w gminach ościennych bez problemu można podpisać umowę np na wywóz tylko zmieszanych i plastiku? 🙃

❌Hitem jest także to, że wstrzelenie się w okres kiedy podpiszą umowę z przedsiębiorcą graniczy z cudem. Czyli wiecie- przedsiębiorca, żeby móc prowadzić firmę MUSI mieć podpisaną umowę na odbiór odpadów i znajduje się w sytuacji, w której inne firmy od niego nie odbiorą, bo nie ta lokalizacja a spółka miejska nie podpisze, bo akurat „wstrzymała podpisywanie umów z przedsiębiorcami do odwołania”. Co zrobić? Zamknąć firmę? Nie pracować? 😃

Właśnie przyszła mi informacja o podwyżce o 10% od nowego roku. Radny zarządzający ową spółką chwali się historycznie wysokimi zyskami i nowymi inwestycjami. To wcale nie dziwi, pytanie dlaczego za pieniądze lokalnych przedsiębiorców, którzy i tak w podatkach łożą na utrzymanie spółek miejskich❓

Emilia Samson  : Próba kumulacji czterech tak ważnych przedmiotów szkolnych(biologia, geografia ,chemia,fizyka)w jeden z...
27/11/2024

Emilia Samson : Próba kumulacji czterech tak ważnych przedmiotów szkolnych(biologia, geografia ,chemia,fizyka)w jeden zuboży znacząco podstawę programową i obniży poziom wykształcenia Polek i Polaków.

Okroi tym samym wiedzę młodego pokolenia w myśl zasady, że głupim społeczeństwem rządzi się łatwiej.

Dodatkowo wartoby zastanowić się, kto będzie do prowadzenia takich zajęć uprawniony i jak miałyby one wyglądać❓
Kto zapłaci za przeprofilowanie nauczycieli❓
Czy znów jedyne do czego ograniczy się ministerstwo to narzucenie zmian, a grono pedagogiczne będzie musiało te zmiany wprowadzać na własny koszt❓

Cieszy mnie niezmiernie, że Uniwersytet Łódzki stoi na straży rzetelnego kształcenia i wyraża swój otwarty sprzeciw wobec głupich pomysłów aktualnej władzy.

Mam nadzieję, że to nie będzie jednostkowa postawa. Wszystkie środowiska w jakikolwiek sposób związane z edukacją powinny jasno stanąć po stronie jakości kształcenia w Polsce.

❌NIE dla głupich zmian❗
❌NIE dla ogłupiania społeczeństwa❗

✅TAK dla rzetelnej edukacji Polaków✅
✅ JAKOŚĆ a nie bylejakość ✅

Z inicjatywy prof. dr. hab. Marcina Wójcika, dziekana Wydziału Nauk Geograficznych, popartej przez dziekanów innych wydziałów oraz przez rektora UŁ prof. dr. hab. Rafała Materę, Senat UŁ przyjął jednogłośnie uchwałę sprzeciwiającą się planom likwidacji przedmiotów: geografia, biol...

Paula Poreda : 🛣️Dzisiejszy wyjazd do Sejmu z działaczami łódzkiej Nowej Nadziei Robert Gosławski , Piotr Ziętara oraz J...
26/11/2024

Paula Poreda : 🛣️Dzisiejszy wyjazd do Sejmu z działaczami łódzkiej Nowej Nadziei Robert Gosławski , Piotr Ziętara oraz Jan Pełzowski.

🚗 Braliśmy udział w posiedzeniu parlamentarnego zespółu ds. Obrony Kierowców pod przewodnictwem posła Bartłomiej Pejo

🗣️Dyskusja dotyczyła problemów takich jak:

▪️Zmiany w ustawie o elektromobilności - dyskryminacja kierowców,
▪️Stan prawny homologacji instalacji LPG i SAM,
▪️Wpływ embarga na gaz z Rosji na rynek LPG,
▪️Propozycje zmian przepisów ruchu drogowego oraz warunków dla kierowców zawodowych.

Jako Nowa Nadzieja jesteśmy niezmiennie przeciwko dyskryminacji kierowców i bierzemy czynny udział w próbach powstrzymania tego szaleństwa, które szykują nam ekoterroryści 🤯

Emilia Samson  : 5 listopada wraz z Paula Poreda , Grzegorz Serafin - Łodzianin , Robert Gosławski, Janusz Frankowski - ...
15/11/2024

Emilia Samson : 5 listopada wraz z Paula Poreda , Grzegorz Serafin - Łodzianin , Robert Gosławski, Janusz Frankowski - Nowa Nadzieja Łódź ,Piotr Ziętara i kilkoma innymi działaczami z okręgu łódzkiego, odwiedziłam Aleksandrów Łódzki, by spotkać się z Rafałem Trzaskowskim i zadać mu pytania, które nurtują niejednego Polaka.

Trzeba przyznać, że potencjalny kandydat na Prezydenta bardzo się postarał by uniknąć spotkania z przeciwnikami swojej polityki. Informacja o spotkaniu pojawiła się bowiem na dzień przed wydarzeniem. Nie było również rozwieszonych plakatów w samym Aleksandrowie z informacją o spotkaniu, jak to zwykle bywa w takich przypadkach. Tak jakby o spotkaniu mieli wiedzieć tylko wybrani jego zwolennicy. Niemniej jednak nam udało się o spotkaniu dowiedzieć i pojawić na czas.

Przywitaliśmy Rafała pięknym plakatem jasno oddającym nasze podejście do jego tęczowych poglądów: "RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI".

Dla mnie osobiście to hasło miało podwójnie istotne znaczenie. Nie tylko w kontekście ideologii, ale również jego działań i propozycji w zakresie systemu edukacji, które są w mojej ocenie bardzo szkodliwe.

Niestety twierdzenie pana Trzaskowskiego w mediach, jakoby wpuszczenie przeciwników miało być przejawem powrotu demokracji, jest zupełnie nieprawdziwe. Przede wszystkim o naszych odwiedzinach nie wiedział, więc nie jego decyzją nas wpuszczono. Za to jego ochrona usilnie starała się nas uciszyć, wyprowadzić i odebrać nam plakat- dodajmy, że bezskutecznie.

Na tym od A do Z ustawionym spotkaniu, gdzie teoretycznie miały padać pytania od publiczności, a w praktyce każde z nich było podlizywaniem się politykowi, udało nam się przeforsować dwa nasze pytania, które dla kandydata okazały się bardzo niewygodne.

Nadal nie mamy więc konkretnej odpowiedzi czy Trzaskowski zamierza być prezydentem wszystkich Polaków, czy tylko tych wpisujących się w jego tęczowo- zieloną ideologię.

Nie uzyskałam również odpowiedzi na pytanie bardzo ważne dla wielu rodziców dzieci o specjalnych potrzebach. Mimo zapewnień że to zrobi, nie poinformował, dlaczego obciął subwencję oświatową Szkole w Chmurze. Tym samym spowodował, że szkoła która dotąd była bezpłatna, obecnie jest zmuszona pobierać opłaty od rodziców, żeby utrzymać swój świetny poziom wsparcia i edukacji.

Padło natomiast wiele populistycznych, nic nie wnoszących, albo wręcz szkodliwych haseł. Nie dziwi więc, że na ustach jego gości w pierwszych rzędach rysowały się uśmieszki, gdy widzieli, że naiwny lud to kupuje i pieje z zachwytu.

Cieszę się, że udało nam się pojawić na tym spotkaniu. Na własne oczy mogłam zobaczyć, że człowiek który aspiruje do miana Prezydenta Rzeczpospolitej, nie godny jest nawet miana pretendenta, a co dopiero miana głowy państwa.

Przykre jest jednak to, że media nie pokazały w prawdziwym świetle tego spotkania. Wszędzie pisano laurki dla Trzaskowskiego promując jego osobę.

Nawet Dziennik Łódzki , który przeprowadził ze mną rozmowę, nie odważył się jej zaprezentować. Wspominał jedynie, że tam się pojawilismy. Nie opisując jednak ani kim jesteśmy ani jaki był cel naszej wizyty.

Cóż, widać prawdziwe, bezstronne dziennikarstwo jest już w zaniku. W Łodzi w każdym razie na pewno.



Kobiet łódzkiej Nowej Nadziei nie mogło zabraknąć na Marszu Niepodległości 🇵🇱 Dlatego też Emilia Samson , Paula Poreda i...
15/11/2024

Kobiet łódzkiej Nowej Nadziei nie mogło zabraknąć na Marszu Niepodległości 🇵🇱

Dlatego też Emilia Samson , Paula Poreda i Sylwia Płecha pojawiły się 11 listopada w Warszawie, w licznym towarzystwie swoich partyjnych kolegów.

Było jak co roku pięknie i klimatycznie. Podniosła rodzinna atmosfera, patriotyczne pieśni i okrzyki, wspólne świętowanie w otoczeniu bieli i czerwieni - naszych barw narodowych. 🤩

Widok tysięcy powiewających Polskich flag 🇵🇱 wzrusza, zachwyca i zapiera dech w piersiach.

Dumne jesteśmy,że możemy być tego częścią ☺️

🇵🇱‼️Cześć i chwała Niepodległej ‼️🇵🇱
🇵🇱‼️Niech żyje Polska ‼️🇵🇱

Emilia Samson  : Niemcy w zakresie prawa dotyczącego wyboru płci zawsze byli bardzo liberalni. Teraz już nie tylko można...
03/11/2024

Emilia Samson : Niemcy w zakresie prawa dotyczącego wyboru płci zawsze byli bardzo liberalni.

Teraz już nie tylko można oficjalnie i przy minimalnych procedurach zmienić płeć w dokumentach i urzędach, ale również zmienić sobie imię na "pasujące do płci".😵‍💫

Okazuje się, że ułatwienia dotyczą wszystkich obywateli powyżej 14 roku życia.😱

Czyli już 15 latek- który przypomnijmy nie osiągnął jeszcze pełnej dojrzałości i ma nie do końca ukształtowany światopogląd- może złożyć wniosek o takie zmiany.🫣

A jeśli rodzic zachowa resztki rozumu i nie wyrazi na to zgody, to nie ma się co martwić - z pomocą przyjdzie sąd rodzinny, który może taką zgodę wydać za rodziców. 🤯

Patrząc wstecz przypominam sobie inny, bardzo skandaliczny proceder z lat osiemdziesiątych, który Berlin wówczas ochoczo zalegalizował. Na mocy tamtego prawa legalnie oddawano chłopców do adopcji pedofilom.

Jako filolog germański śledziłam i śledzę zmiany w Niemczech. Nie tylko te na scenie politycznej. Czasami zastanawiam się, dokąd zaprowadzi ich ta skrajna i nieodpowiedzialna liberalizacja pomysłów wszelakich🤔

Mam tylko jedno życzenie...
Skromną nadzieję...

że Ty 🇵🇱 Polsko 🇵🇱 nigdy nie pójdziesz tą drogą.



W Niemczech osoby transpłciowe, interseksualne czy niebinarne mają możliwość określenia swojej płci jako kobiecej, męskiej lub "odmiennej". Jak informuje "Deutsche Welle", nowa ustawa spotkała się z...

Emilia Samson  : Pomimo tego, że sama jestem od początku października w niedyspozycji po operacji, zbiórka dla Dom Samot...
30/10/2024

Emilia Samson : Pomimo tego, że sama jestem od początku października w niedyspozycji po operacji, zbiórka dla Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi zakończyła się powodzeniem.

Udało nam się zebrać pokaźną ilość chemii, mleka modyfikowanego, kosmetyków i pieluch. Również sporo ubranek dla maluszków. 👌

Mój małżonek osobiście dostarczył do DSM to,
co udało nam się zebrać☺️ Jak się okazało w samą porę, bo szczególnie chemia była im już bardzo potrzebna.

Dziękuję BARDZO:
💐 LDZ Zmotoryzowani Łodzianie za udostępnienie zbiórki. Dzięki temu jej zasięg był większy.
💐 każdemu kto przyczynił się do sukcesu tej zbiórki dokładając swoją cegiełkę.

Jestem z nas dumna Łodzianie‼️


Adres

Łódź

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kobiety łódzkiej Nowej Nadziei umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij