23/06/2026
W roku szkolnym 2025/2026 klasa 3E brała udział w największym w Polsce projekcie edukacyjnym dotyczącym bezpieczeństwa w Internecie - OSEhero.
Organizatorem i wykonawcą projektu OSEhero był NASK-PIB. Projekt był realizowany w ramach programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.
Celem projektu było zwiększenie świadomości dotyczącej cyberzagrożeń oraz umiejętności bezpiecznego korzystania z Internetu.