19/12/2021
Wybory na przedstawicieli Doktorantów na rok akademicki 2021/2022 do Wydziałowych Rad Doktorantów, Komisji Rewizyjnej, Komisji Wyborczej będą przeprowadzone zdalnie na platformie MS Teams w dniach 20.12 – 21.12.2021 r.
Do dnia 19.12.2021 r. można zgłaszać swoich kandydatów poprzez formularz MS Forms- link w wiadomości przesłanej przez Komisję Wyborczą.
Dnia 20.12.2021 r. odbędzie się I tura wyborów z głosowaniem na przedstawicieli doktorantów do WRD oraz kandydatów do Komisji Rewizyjnej i Wyborczej.
Dnia 21.12.2021 r. podczas spotkania podsumowującego działalność XV Kadencji Samorządu Doktorantów odbędzie się II tura wyborów podczas której zostaną wybrani przedstawiciele do Komisji Wyborczej, Rewizyjnej, a także Przewodniczący(ca) URSD, Wiceprzewodniczący(ca) oraz Sekretarz. Nowo wybrana Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów wybierze przedstawicieli do następujących Komisji Problemowych: Komisji ds. Pomocy Materialnej, Komisji ds. Organizacji Wydarzeń, Komisji ds. współpracy z Prorektorem ds. Nauki, Zespołu ds. Zakwaterowania, Zespołu ds. Przepustek Wjazdowych do których można zgłaszać kandydatury poprzez formularz przesłany przez Komisję Wyborczą.