02/12/2025
Gala Absolwenta jest tradycją na Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki 29 listopada 2025 r. świętowali kolejni absolwenci naszego Wydziału: w roku akademickim 2024/2025 prace dyplomowe obroniło 1027 osób – 579 na studiach I stopnia i 448 na studiach II stopnia. „Piątkę” na dyplomie otrzymało 403 absolwentów, a 18 osób otrzymało medale „Za Chlubne Studia”.
W trakcie Gali nagrodzono i wyróżniono autorów najlepszych prac dyplomowych wśród nich zalecały się Autorki prac napisanych pod opieką pracowników naszej Katedry: .
- Nagrodę za najlepszą pracę magisterską dotyczącą zagadnień biznesowych od Klubu 500 Łódź otrzymała mgr Paulina Darnowska, autorka pracy pt. "Wpływ pracy zdalnej na równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym – wyniki badań własnych", promotorką pracy była dr Izabela Różańska-Bińczyk
• Wella Company ufundowała nagrodę dla mgr Pauliny Darnowskiej, autorki pracy pt. "Wpływ pracy zdalnej na równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym – wyniki badań własnych", której promotorem była dr Izabela Różańska-Bińczyk
• Signify przyznała nagrodę za pracę dyplomową "Wpływ programu równowaga praca-życie na rozwój pracowników z pokolenia BB, X, Y i Z” napisaną przez mgr Zofię Kubisz pod kierunkiem dr Izabela Różańska-Bińczyk
• Clariant nagrodził mgra Jakuba Kondrata za pracę dyplomową pt. "Zróżnicowanie ról w zespole a jakość współpracy
i wyniki pracy zespołu", promotorką pracy była dr Anna Michałkiewicz
• Wyróżnienie Dziekana otrzymała Julia Szczecińska, autorka pracy pt.: "Rozpoznanie potrzeb szkoleniowych pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w zakresie nauczania osób neuroróżnorodnych", promotorką pracy była dr Patrycja Mizera
Nagroda Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej przyznawana jest osobie, która wyróżnia się jakością i innowacyjnością pracy dydaktycznej. Nagrodę w tej kategorii za rok akademicki 2024/2025 otrzymała dr Izabela Różańska-Bińczyk
Gratulujemy wszystkim Absolwentkom i Absolwentom naszego Wydziału