A gdybym tak został dziennikarzem Wyborczej?

A gdybym tak został dziennikarzem Wyborczej? Praca dziennikarza jest niezwykle trudnym zajęciem. Szczególnie gdy trzeba kreatywnie zarządzać prawdą aby podlizać się szefowi. A czy ja dam radę?

Napotykając się na codziennie sytuacje, często zastanawiam się jak te wydarzenia opisywałyby lewicowe media, dlatego też postaram się wejść w skórę takiego dziennikarza. Wszelkie wydarzenia i cytaty zostały prawdopodobnie zmyślone.

Jak nie da się manipulować to trzeba cenzurować.
21/05/2020

Jak nie da się manipulować to trzeba cenzurować.

Fidel Castro - przywódca Kuby, jeden z największych idoli Naszej młodzieży (tuż obok Che Guevary) i wspaniały polityk ku...
26/11/2016

Fidel Castro - przywódca Kuby, jeden z największych idoli Naszej młodzieży (tuż obok Che Guevary) i wspaniały polityk kubański zmarł wczoraj wieczorem.
W tej jakże podniosłej chwili trzeba przypomnieć, że Fidel był człowiekiem, który oddał władze na Kubie ludziom i zaprowadził tam ład i porządek do którego my możemy tylko tęsknić.
Wspaniały mówca, wielki polityk od którego wiele jeszcze mogliśmy się nauczyć. Jego praca nad rozwojem gospodarczym Kuby była czymś więcej niż tylko pustymi hasłami.
Zapalmy dzisiaj dla Niego znicz, wyślijmy pozdrowienia do Naszych braci Kubańczyków i wspomnijmy Naszych wielkich przywódców.

M.

24/11/2016

P*S CHCE ZABRAĆ EMERYTURY 32 TYSIĘCY MUNDUROWYM!

Byłeś mundurowym za czasów PRL? Broniłeś Polski przed protestującymi głoszący hasła "wolnej Polski"? Rządzący robią kolejny krok do zawłaszczenia kraju dla siebie i swoich klik.

Rząd debatuje nad ustawą, która spowoduje cięcia emerytur i rent dla mundurowych i ich rodzin. Zakłada on, że emerytury i renty ponad 32 tys. byłych funkcjonariuszy Służb Bezpieczeństwa za czas do lipca 1990 r. będą sięgać maksymalnie średniego świadczenia w systemie powszechnym. Wiele rodzin, które stały na straży wolności i bezpieczeństwa Polski może zostać bez środków do życia. P*S zasłania się oszczędnościami 500 mln zł w skali roku.

Rząd wprowadzając ustawę 500+ musi znaleźć na nie środki. Ale czy to oznacza, że należy zabierać je innym? A może chce je przekazać obecnym mundurowym, za współpracę, polegającą na akceptacji wielu niedopuszczalnych zachowań podczas faszystowskich marszy? Z niepokojem patrzę na obecną sprawiedliwość i prawo, które jest prowadzane.

P.

Jak donosi nasz korespondent doszło do kolejnego ataku na tle rasowym podczas Marszu Niepodległości organizowanego przez...
23/11/2016

Jak donosi nasz korespondent doszło do kolejnego ataku na tle rasowym podczas Marszu Niepodległości organizowanego przez organizacje wyznające ideologię faszystowską. Po rasistowskich wyzwiskach skierowanych w stronę naszego dziennikarza, który w tym dniu ucharakteryzował się na czarnoskórego obywatela (o czym pisaliśmy w artykule na naszej stronie), światło dzienne ujrzały kolejne fakty. Na zamieszczonym poniżej zdjęciu widzimy jak grupa narodowców bezwzględnie wykorzystała czarnoskórego mężczyznę do swojej prawicowej propagandy podczas ich święta. Mężczyzna został brutalnie zaatakowany po czym przyodziano go w tzw. odzież patriotyczną, a następnie usadzono i przywiązano mu nogi do wózka inwalidzkiego! Aby zabezpieczyć się przed jego ewentualną ucieczką część narodowców przytrzymywała go za ręce.
Część z państwa może dziwić uśmiech na twarzy ofiary. Z relacji anonimowego świadka (z oczywistych względów boi ujawniać się swojej tożsamości) dowiadujemy się, że mężczyzna na wózku miał typowe objawy po zażyciu gazu rozweselającego, który zapewne nie przyjął dobrowolnie. Ponadto narodowcy szydzili z mężczyzny świetnie się przy tym bawiąc o czym świadczą uśmiechy na ich twarzach.
Jak długo w naszym kraju będą tolerowane zachowania rasistowskie? Czy obecna władza coś z tym zrobi? W tym momencie śmiało stwierdzam, że szerzący się faszyzm i nienawiść jak najbardziej odpowiada P*Sowi.

P.

BREAKING NEWS!Łódź.Wczoraj w godzinach wieczornych policja popisała się nie lada sukcesem dokonując makabrycznego odkryc...
23/11/2016

BREAKING NEWS!

Łódź.
Wczoraj w godzinach wieczornych policja popisała się nie lada sukcesem dokonując makabrycznego odkrycia. Grupka studentów zamieszkująca osiedle akademickie "Lumumbowo" afiszowała się faszystowskimi, biało-czerwonymi barwami, które zostały umieszczone na tablicach rejestracyjnych ich pojazdów. Pomimo, że od 1 maja 2006 roku na tychże tablicach można umieszczać wyłącznie flagę naszego prawdziwego wielkiego europejskiego mocarstwa, które zapewnia nam dobrobyt i bezpieczeństwo, to niestety do dziś zdarzają się przypadki, gdzie możemy napotkać się na faszystowskie symbole.
Wczorajsza akcja policji może cieszyć, aczkolwiek to wydarzenie budzi także niepokój. Biało-czerwono-faszystowskie barwy, św. Krzysztof, różaniec zawieszony na lusterku - jak długo na polskich drogach będzie trwało to średniowiecze? Miejmy nadzieję, że jak najkrócej.

P.

Adres

Łódź

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy A gdybym tak został dziennikarzem Wyborczej? umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij