16/07/2020
W dniu wczorajszym nasza półkolonia odwiedziła Ogród Bergamutki ❤️ czyli cudowny plener pod Łodzią! 🌿
Ta niezwykła kraina to przede wszystkim miejsce, gdzie rosną ekologiczne warzywka i żyją szczęśliwe kurki. Świeże jajeczka i pachnące ziemią roślinki można stamtąd zamawiać prostu do swojej kuchni. Ale to nie wszystko co oferuje to piękne i klimatyczne miejsce 🤸♀️🤸♂️
Od niedawna przestrzeń została urozmaicona o niesamowite atrakcje dla dzieci❗️Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że znajduje się tam najbardziej kreatywny plac zabaw na jakim byliśmy‼️ Nasze ekipa była zachwycona i bawiła się wyśmienicie - każdy znalazł coś dla siebie. Budowaliśmy z wielkich klocków, szaleliśmy w "kuchni błotnej", przelewaliśmy płyny w laboratorium wodnym, bawiliśmy się w sklep czy skakaliśmy na trampolinie! Atrakcją dnia okazały się jednak brykanie na sianie i bujanie na linach 💪 Istne szaleństwo!
Na miejscu zajęła się nami ciocia Magda Bergamutka 😍 Poza cudowną swobodą, Magda zaproponowała dzieciom muzyczną rozgrzewkę i eko-zajęcia plastyczne. Zbudowaliśmy własne tipi oraz wykonaliśmy dywaniki z włóczek ozdobione kwiatami prosto z pola 🌸🌼
Z całego serca polecamy to miejsce. Gospodarze - Magda i Kamil zadbali o każdy szczegół, by goście czuli się tam naprawdę DOBRZE ❤❤
Dziękujemy za piękny czas 🌳