01/06/2026
Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową łódzkiej komendy zatrzymali 22-latka, który w swoim miejscu zamieszkania miał prawie 150 gramów różnych narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych, za co grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Szczegóły - link poniżej 👇
https://lodz.policja.gov.pl/eld/komunikaty-1/aktualnosci/120091,Odpowie-za-posiadanie-znacznych-ilosci-narkotykow.html