11/05/2026
W kwietniu nasza koleżanka Kasia wzięła udział w programie Erasmus+ dla pracowników, odwiedzając Bibliotekę Uniwersytetu w Gironie 🇪🇸📚
Wyjazd był okazją do poznania organizacji pracy zagranicznych bibliotek akademickich, wymiany doświadczeń oraz inspiracji do dalszego rozwoju naszych usług bibliotecznych. Kasia miała możliwość zapoznania się z nowoczesnymi przestrzeniami dla studentów, rozwiązaniami technologicznymi oraz działaniami wspierającymi użytkowników bibliotek 😊
Podczas wyjazdu Kasi towarzyszyła Marzena z Centrum Informacyjno-Biblioteczne UM w Łodzi 🫶