05/09/2023
Jak widać, sporo się działo wczoraj na warsztacie rowerowym. Prowadzący (Krzysztof) uwijał się, jak w ukropie. Umiejętności serwisowania rowerów u części uczestniczek i uczestników warsztatu z pewnością wzrosły. Dzięki Rowerowa Łódź, która podarowała nam wiosną sporo odblasków, wszystkie rowery zostały w rzeczone odblaski wyposażone, zatem wzrósł także poziom bezpieczeństwa na drodze :)
Kolejna szansa, by skorzystać z pedagogicznych umiejętności Krzysztofa za 5 tygodni - w poniedziałek, 9 października, od godz. 17.00.
Kolejne 4 tygodnie poświęcimy ponownie na renowację mebli.
Dziękujemy wszystkim za obecność.
Dziękujemy Fundacji Veolia za finansowanie warsztatów.
Naprawiamy z Veolią :)