29/05/2026
MOPS i służby mundurowe razem dla dzieci🎈
Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Łodzi wzięli udział w pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanym przez III Wydział Pracy Środowiskowej MOPS w Łodzi.
Piknik miał na celu integrację lokalnej społeczności oraz stworzenie dzieciom okazji do wspólnej zabawy i świętowania. Obecność służb mundurowych była także okazją do przybliżenia specyfiki ich pracy oraz budowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną.
W ramach inicjatywy wśród funkcjonariuszy oraz osadzonych przeprowadzono zbiórkę słodyczy dla dzieci. Zebrane upominki zostały przekazane na ręce Pani Kierownik III Wydziału Pracy Środowiskowej MOPS w Łodzi, z przeznaczeniem dla podopiecznych placówki.
Zaangażowanie funkcjonariuszy oraz osadzonych w akcję charytatywną stanowi przykład działań wspierających lokalną społeczność oraz budujących postawy odpowiedzialności i solidarności społecznej.