31/10/2025
Podczas przeszukiwania szafy z kreatywnymi przydasiami, znalazłam swoje prace robione podczas lockdown spowodowanego coroną.
Jestem z nich szczególnie dumna ...
Dlaczego ?
- Bo w tym trudnym dla nas wszystkich okresie wraz z najmłodszym synem działaliśmy kreatywnie 😉
- Bo nauczyłam się nowych technik...nie , nie jestem wytrawnym rysownikiem ,ale lekcje rysunku/ malarstwa pozwoliły mi na zbadanie nowych obszarów ,dotąd mi nie znanych...
-Bo pozwoliłam dobremu nauczycielowi prowadzić się krok po kroku ,aby uzyskać satysfakcjonujący mnie efekt ...
Jeśli i Ty jesteś otwarta/ otwarty na nowe doświadczenia, zapraszam w czwartek do Buurtkamer Spoorwijk. O dokładnych terminach spotkań będę informować na bieżąco. Z przyczyn osobistych na czas nieokreślony są odwołane spotkania raz w tygodniu z zamianą na raz w miesiącu.
Z pozdrowieniami
Magdalena Wojtecka 😊