09/06/2026
Kokia šventė be edukacijų!🫶👍🫶visi norintys turėjo galimybę pasigaminti bičių vaško žvakes, kuriuos mokė kaip daryti Vytautas, Olga O., Miglė….
Visi be išimties nutapėme ateities paveikslą iš rankų….čia sudėtos kiekvieno svajonės, mintys, meilė žmogui ir palinkėjimai ateičiai❤️ir visa tai sudėjome į savo širdis!❣️❤️❣️džiaugsmą, viltį, norus ir svajones, kad visados būsime kartu!🫶🤗🫶
buvo ir gražių minčių, klausimų iš dalyvių pusės : “ ar čia tikra Merė? Ar skanus tortas svečiams? Ar gera buvo prekiauti? Ar visi laimingi? Ar visi gavo torto?🤗🫶🤗ir ko gero dar daug daug minčių ir svajonių kurie neišdrįso pasakyti garsiai, bet širdžių kampučius sudėliojo visas savo svajones, bet buvo nuostabu girdėti!🥰Laimingos šypsenos buvo kiekvieno veide!❣️🥰❣️