28/05/2026
Gegužės mėnesio skaitytojų klubo susitikimas "Tarp laiko ir knygos" buvo turtingas skirtingų temų, nuotaikų ir patirčių. Aptartos knygos – nuo itin asmeniškų išgyvenimų iki gilių moralinių dilemų – leido pažvelgti į žmogaus gyvenimą iš įvairių perspektyvų.😉
J.G.Barcenos knyga "Lieka tik oras" paliko stiprų emocinį pėdsaką – ji priminė apie gyvenimo laikinumą ir prasmės paieškas net sunkiausiomis akimirkomis. Tai buvo viena iš tų knygų, kuri tyliai sustabdo ir kviečia susimąstyti.💐
Švedų autoriaus F.Backman knyga "Gyveno kartą Uvė" į susitikimą įnešė šilumos ir šviesos. Diskusijose atsiskleidė, kaip svarbu nevertinti žmogaus paviršutiniškai ir kiek daug gali pakeisti paprastas žmogiškas ryšys. 🫶
Kalbant apie I.Skujaitės knygos "Karo nuotaka" antrąją dalį "Nemeilė", vyravo ramesnė, labiau analitinė nuotaika – ši knyga paskatino diskusijas apie emocinį atstumą, santykių sudėtingumą ir vidinį žmogaus pasaulį.👐
Rašytojos J.Picoult knyga "Atpildas" iškėlė daugiausia moralinių klausimų. Susitikimo dalyviai aktyviai svarstė apie kaltę, atsakomybę ir tai, ar įmanoma ištaisyti praeities klaidas. 🥹
Jautriai buvo aptarta ir V.Rimkuvienės knyga "Jis vadina mane mama" – ši istorija palietė motinystės, ryšio ir vidinės stiprybės temas, sukeldama daug empatijos ir asmeninių apmąstymų.🙂
Apibendrinant, susitikimas buvo ne tik apie knygas, bet ir apie mus pačius – mūsų patirtis, vertybes ir gebėjimą išgirsti vieni kitus. Tokie susitikimai atskleidžia, kad skaitymas - tai ne tik individuali patirtis, bet ir bendrystė, kuri praturtina. Ačiū kiekvienai už atvirumą, jautrumą ir norą dalintis - būtent tai kuria jaukią ir įkvepiančią klubo atmosferą.❤️
Išeiname vasaros atostogų, bet realiai laukia skaitymo skatinimo akcija "Vasara su knyga ", tad trumpesnių susitikimų vis tiek bus.🙂
O rugsėjį turėsime apie ką kalbėti...)))📔📒📕