14/05/2026
Susitikime renginyje “Mes - tai jūs”!
Mes - tai Jūs, arba sekmadienį laukiam Kėdainiuose.
Nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo trečiąjį gegužės savaitgalį skiriame tiesioginiam susitikimui su visuomene, kur, nepriklausomai nuo užimtumo ir užduočių, atsivežame viską, ką turime ir gyvi sveiki pasirodome visai Lietuvai. Tai diena, kai kiekvienas gali prisidaryti selfių su ginklais, be gailesčio laipioti ant milijonus kainuojančios karinės technikos (šiaip tam ji ir karinė, kad nesugestų nuo laipiojimo) ir tiesiogiai pabendrauti su kariais prisimenant, kad jie nėra žmonės iš Marso, o tie patys Lietuvos gyventojai, kažkieno giminės, draugai ir kaimynai, kaip ir mes visi. Taip pat tai yra vienintelis kariuomenės renginys, kuriame vis dar verdame tą mistinę kareivišką košę, kurios patys kariai jau gerą dešimtmetį nevalgo, žodžiu, tikrai atvežame viską, ką turime ir atvykus viską apžiūrėti ir išbandyti yra nemažai reikalų.
Šūkį "Mes - tai Jūs" pirmą kartą panaudojome 2015-aisiais Vilniuje prie Baltojo tilto, nuo tada jis kasmet lydi šį renginį, iš esmės juo norime pasakyti, kad jokia valstybės ginkluota gynyba neįvyks, jei kariuomenė ir civiliai vieni kitų nemylės ir nesupras, kad visi esame viena ir ta pati visuomenė. Tai jokia poezija, o labai konkretūs visuotinės gynybos komponentai, kur ginkluota gynyba - tik vienas iš jų.
Tai sekmadienį, gegužės 17 dieną, visų laukiame Kėdainiuose, 2026-ųjų metų Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventėje. Pradedame 12 valandą Centriniame parke, renginio nuoroda - komentaruose ❤️