01/06/2026
➡️ Antradienį sveikatos apsaugos viceministrai Laimutė Vaidelienė ir Arnomedas Galdikas susitiko su Lietuvos medicinos studentų asociacijos ir Vilniaus universiteto studentų atstovybės atstovais dėl papildomų medicinos rezidentūros vietų, kurios būtų finansuojamos valstybės su sąlyga, kad gydytojas rezidentas po medicinos rezidentūros studijų baigimo 5 metus dirbtų pasirinktos apskrities gydymo įstaigoje.
Studentų atstovai buvo supažindinti su svarstomu Įstatymo projekto atnaujinimu, ministerijos vadovybė išgirdo jų teikiamus siūlymus. Pasak būsimųjų medikų, renkantis darbo vietą, svarbiausia – karjeros perspektyvos ir darbo sąlygos konkrečioje sveikatos priežiūros įstaigoje.
Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA) VU SA