28/05/2026
Šiandien Sausumos pajėgų štabe vyko kraujo donorystės akcija, organizuota kartu su Nacionaliniu kraujo centru.
Kariai ir darbuotojai prisidėjo prie prasmingos iniciatyvos – dovanojo kraujo tiems, kuriems jo reikia labiausiai.
Dėkojame visiems dalyvavusiems už atsakingumą, bendruomeniškumą ir norą padėti.
Kiekvienas kraujo lašas gali išgelbėti gyvybę.