29/05/2026
2026 metų gegužės 28 dieną vyko doktorantų konferencija „GYVYBĖS MOKSLŲ HORIZONTAI: NUO MOLEKULĖS IKI EKOSISTEMOS” VMTI Inovatyvios medicinos centre, Vilniuje. 👩🏫
Ši konferencija buvo skirta pristatyti naujausius jaunųjų mokslininkų tyrimus gyvybės mokslų srityje – nuo molekulinių ir biomedicininių tyrimų iki ekologijos, mikrobiologijos bei aplinkosaugos temų.
Renginio metu doktorantai iš įvairių mokslo institucijų (VMTI GTC, VMTI IMC, VDU) pristatė savo vykdomus tyrimus, dalijosi naujausiais rezultatais ir diskutavo apie gyvybės mokslų pažangą bei tarpdisciplininio bendradarbiavimo svarbą. Konferencija taip pat suteikė galimybę stiprinti akademinį dialogą tarp jaunųjų tyrėjų ir patyrusių mokslininkų.
🐝 Konferencijoje dalyvavo Genetikos laboratorijos doktorantė Vilija Lapinskaitė, kuri pristatė žodinį pranešimą "Kultivuojamų mikroorganizmų įvairovė bičių tranuose ir jų
funkcionalumas". Vadovė prof. dr. Elena Servienė (GTC).
Gamtos tyrimų centras