07/04/2026
Balandžio 7-osios rytą mūsų darželyje tvyrojo ypatinga pavasariška nuotaika - visi vaikai su džiaugsmu susirinko į salę švęsti vienos gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykų. Kaip pavasarį pabudus gamtai viskas atgyja, ima skleistis, žaliuoti ir džiuginti spalvomis, taip ir mūsų salė prisipildė gyvybės, juoko ir spalvingų personažų. Vaikai tarsi pavirto mažais pavasario stebuklais, spalvingais gamtos gyventojais – linksmomis boružėlėmis, lengvais drugeliais, darbščiomis bitutėmis, smalsiais skruzdėliukais, šokinėjančiomis varlytėmis ir pūkuotais viščiukais. O mokytojos tą rytą tapo žaismingais personažais - zuikiu, varnele ir boružėle, kurie pakvietė vaikus į smagią, kupiną judesio ir gerų emocijų šventę. Visi kartu šokome, dainavome, žaidėme, spėliojome mįsles ir patyrėme daug smagių akimirkų. Didžiausias šventės akcentas – bendras kūrybinis darbas, kai visi kartu draugiškai sukūrėme patį didžiausią velykinį margutį. Ši veikla sujungė visus į vieną didelę, šiltą bendruomenę ir pripildė širdis džiaugsmo.
Dėkojame visai bendruomenei už palaikymą ir džiaugiamės galėdami kartu kurti gražias akimirkas mūsų mažiesiems.