08/06/2026
Į regioninį Centro dešinės sąjungos skyrių pasitarimą šį kartą pakvietė ukmergiškiai. Į jį be šeimininkų susirinko Molėtų, Utenos, Visagino, Rokiškio, Zarasų, Radviliškio ir Vilniaus skyrių atstovai bei partijos vadovybė.
Susitikime aptarėme pasirengimą 2027 metų savivaldos rinkimams, rinkimų programos ir programinių nuostatų projektą, skyrių organizacinius bei komunikacijos darbus, bendradarbiavimą su rinkėjais ir kitus praktinius klausimus, kurie svarbūs ruošiantis būsimai rinkimų kampanijai.
„Mūsų dalyvavimas savivaldos rinkimuose yra būtinas. Turime būti matomi savo bendruomenėse, girdėti žmonių problemas ir siūlyti sprendimus. Tam reikia pradėti ruoštis jau dabar. Taip pat ruošiamės ir jau rudenį vyksiantiems rinkimams Nalšios šiaurinėje vienmandatėje apygardoje – CDS juose kels savo kandidatą“, – susitikime sakė CDS pirmininkas Petras Čimbaras.
CDS programinių nuostatų ir rinkimų programos projektą pristatęs Gintautas Babravičius pabrėžė diskusijų svarbą: „Pristatėme CDS programinių nuostatų ir rinkimų programos projektą. Labai svarbu, kad galutiniai sprendimai gimtų ne kabinetuose, o diskusijose su mūsų skyriais ir žmonėmis, kurie kasdien sprendžia savo miestų bei rajonų problemas.“
Rinkimų štabo vadovas Feliksas Petrauskas pristatė svarbiausius pasirengimo darbus ir akcentavo nuoseklaus darbo svarbą: „Kalbėjome apie programą, darbą su rinkėjais, pasirengimą VRK procedūroms ir kitus praktinius žingsnius. Kuo anksčiau pradėsime ruoštis, tuo tvirčiau jausimės artėjant rinkimams.“
Dėkojame Ukmergės skyriaus pirmininkui Rolandas Janickas ir visai Ukmergės komandai už šiltą priėmimą, puikų organizavimą ir jaukią atmosferą!!!