12/06/2026
Tauragės pusiaukelės namų gyventojams periodiškai organizuojamos bendruomeniškumą skatinančios veiklos, todėl šią savaitę, aptarti gyvenimo pasirinkimus ir kasdienybę, nuteistieji buvo pakviesti gamtoje kartu su kunigu/ savanoriu K. Skausmeniu.
Vyrai patys kepė mėsą, rūpinosi vaišėmis, bendravo tarpusavyje neformalioje aplinkoje –
bendra veikla suteikė galimybę stiprinti tarpusavio ryšius, ugdyti bendravimo įgūdžius bei kurti pozityvią bendruomenišką atmosferą.
Šilta susitikimo akimirka tapo vieno nuteistojo dovana – Tauragės pusiaukelės namams jis padovanojo lauko kepsninę, kuri ateityje bus naudojama bendriems užsiėmimams ir laisvalaikio veikloms organizuoti. Šis gestas atspindi atsakomybės, dėkingumo ir noro prisidėti prie bendruomenės gerovės vertybes.
Nuteistųjų susitikimai su žmonėmis, skatinančiais motyvaciją keistis yra svarbi resocializacijos proceso dalis, o bendradarbiavimas su savanoriais mažina socialinę atskirtį ir padeda sėkmingiau pasirengti sugrįžimui į visuomenę.