01/05/2026
📝Praeitą savaitę svečiuodamasi vienoje konferencijoje Kaune, klausiau pranešimą apie psichotropinių medžiagų vartojimą paauglių tarpe. Vienas iš salės klausimų pranešėjai buvo: "Tai ką daryti, kad vaikai nenorėtų bandyti rūkyti ar kitaip svaigintis?" Ir toks tikras, nuoširdus nuskambėjo pranešėjos atsakymas: "Kurkite ryšį su savo vaikais". Vakar tokiu tikslu ir susirinkome į Vabalninko vaikų dienos centrą - pabūti kartu su savo mažaisiais ir jaukiai paminėti Motinos dieną 🌷 Trečius metus iš eilės, švęsdami šią dieną, bendradarbiaujame su Vabalninko socialinėmis darbuotojomis. Šiemet socialinė darbuotoja Ramutė Atvejo Vadyba mokė, kaip pasigaminti popierines gėles iš servetėlių. Kokių gražių mamos kartu su vaikais išlankstė 🌸 Edukacijai pasibaigus, vaišinomės pyragu, klausėme eilėraščio, brangiausiam žmogui žemėje skirto. Mūsų rėmėjų dėka, vaikai įteikė mamoms skanumynų krepšelį ir patys pagamino tvarų, ilgalaikį spintos pakabuką, ant kurio užlašinus eterinio aliejaus ar mėgstamų kvepalų, visi namai prisipildo malonaus kvapo. Pabuvom tikrai labai jaukiai, o keli ištikimieji namo nenorėjo net šventei pasibaigus - įkvėpimo pagauti, ir toliau kūrė.
🪻Ir dar - labai gera buvo išgirsti, kad pernai dienos centre mamoms dovanotos vazoninės gėlytės jūsų namuose vis dar žydi. Džiaugiuosi ir linkiu gražios šventės sekmadienį! Ačiū, kad buvote kartu ❤️